פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי הנדסת תעשייה וניהול בטכניון

הטכניון בחיפה הוא המוסד המבוקש ביותר ללימודי הנדסה בארץ ומוכר גם בעולם. בתכנית ללימודי הנדסה תעשייה וניהול, מכשירים בטכניון את הסטודנטים לנהל פרויקטים מורכבים מתוך הבנת הגורמים שנכללים בכל פרויקט. במסלול הלימודים, ניתן דגש מיוחד על הקניית שיטות ניהול ונושאים שונים כמו נושאים פיננסיים וניהול כלכלי.  על מהנדס תעשייה וניהול, יש להבין ולהכיר היטב את תחום משאבי אנוש והבנה של תהליכי הייצור השונים. במסלול לימודים זה בטכניון, נסקרים כל נושאי היסוד של ההנדסה, הפיזיקה, מתימטיקה, סטטיסטיקה ושרטוט. הסטודנטים, יעברו הכשרה מעשית הנתמכת במעבדות. בתום לימודים אלה, על הסטודנט להגיש פרויקט גמר מעשי ויישומי.
 
ההתמחויות השונות התחום הנדסה תעשייה וניהול 
                                                                               
במהלך הלימודים, הסטודנטים ייבחרו  מבין מגמות ההתמחות כמו התמחות בהנדסת מערכות ייצור ושירות מערכות מסוג זה, כוללת גם את נושא בשליטה במלאי, ניהול מתקנים, תכנון, ביו מכניקה ועוד. ישנה התמחות בהנדסת מערכות מידע עסקיות, טכנולוגיית מידע אחזקה וניהול, בינה מלאכותית, תכנות ועוד. התכנית ללימודי הנדסה תעשייה וניהול, בטכניון היענה תכנית בת ארבע שנים הכוללת 155 נקודות זכות להשלמת התואר. יהיו עוד מקצועות חובה בתכנית לימודים זו בהיקף של 166 נקודות זכות. מקצוע ההתמחות בהו יבחר הסטודנט, יהיו בהיקף של 26 נקודות ומתוכן   5 נקודות זכות יהיו עבור פרויקט הגמר בהתמחות. קורסי בחירה בטכניון יהיו בעלי 13 נקודות וקורסי הבחירה של הפקולטות האחרות יכילו 10 נקודות זכות.  
 
בין הנושאים העיקריים שיילמדו בתכנית הלימודים בטכניון
 
לימודי ניהול, תכנון אגרונומי, ניהול מסדי נתונים, סוציולוגיה ארגונית, מערכת מלאי ואגירה, מבוא להנדסת תעשייה, תכנון וניהול פרויקטים, מודלים למסחר אלקטרוני, מערכות מידע שיתופיות, בחירה והשמת עובדים תפעול מערכות ייצוא ושירות, כלכלת סביבה וכלכלת מקום.
 
תנאי הקבלה לטכניון
 
תנאי הקבלה למסלול לימודי הנדסה תעשייה וניהול, מותנים בציון המשולב בין תוצאות הבחינה הפסיכומטרית ובין ממוצע ציוני מבחני הבגרות. הדרישה בקבלה היא במקצועות הריאליים בבגרות יחידות לימוד גבוהות. ציון הסף לקבלה, יכול להשתנות בטכניון מדי שנה ויש לבדוק את הנושא לפני ההרשמה ללימודים.
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה