פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

האם כדאי ללמוד הנדסת בניין?

האם כדאי ללמוד הנדסת בניין?


 

אנו נמצאים היום בעידן הטכנולוגי קיים ביקוש רב לאנשי מקצוע מוכשרים בתחום ההנדסה, הדרישה הזאת רק תגבר עם השנים בגלל ההתפתחות הטכנולוגית שרק תגבר אף היא .המגמה היום בארץ היא לקלוט יותר עובדים שיש להם הכשרה טכנולוגית שיתכננו, וישדרגו את מערכות ההי טק השונות. ג למהנדסי בניין יש כיום ביקוש ר בארץ ותחום זה הינו נדרש ביותר. ידוע כי בארץ יש מחסור בדיור ותשתיות שונות ממשיכות להיבנות. מי שתחום זה מדבר אליו, יוכל ללמוד לתואר ראשון בהנדסת בניין ותוך שלוש שנים לצאת לשוק העבודה בתפקידים בכירים. מקצוע כמו מהנדס בניין יש בו אתגרים רבים והוא מקצוע דינאמי ביותר. הפרויקטים בבנייה הופכים להיות מאוד מורכבים ועם התאוששות מצב הבנייה בארץ תהיה תנופת הנייה שתעמיד את המהנדסים בפני אתגרים שונים ומעניינים.


 

עבודה מובטחת בתפקידים בכירים בתום הלימודים


 

אם תמיד אהבתם מקצועות ריאליים, תחום לימודי הנדסת בניין ידבר אליכם, כי רוב המקצועות הריאליים יהיו כחלק ממסלולי הלימודים במקצוע זה. הלימודים הם לא קלים כי בתוך זמן קצר יחסית עבור לימודי תואר ראשון תצטרכו ללמוד הרבה ותחת תנאי לחץ, אך לבסוף הדבר ישתלם לכם ואתם תצאו נשכרים. המקצועות בשוק העבודה בהם השכר הינו גבוה זה בתחום הנדסת בניין. מי שסיים את התואר הראשון, יוכל להיות מנהל פרויקטים. בניגוד ללימודי משפטים לתואר ראשון, מספר המעסיקים הוא גדול שכולל גם: חברות נדל"ן, חברות בנייה, משרדי תכנון הנדסי, רשויות מקומיות, מנהלי אתרי בנייה ועוד. זה מקצוע המשלב בתוכו יצירתיות רבה כך שהשילוב בין טכנולוגיה לעיצוב מודרני ידבר אליכם במידה ואתם אוהבים את התחום.


 

מקצוע עם עתיד


 

עבודות הבנייה בארץ רק יגדלו במשך השנים והביקוש למקצוע מהנדסי בניין רק יגדל, מי שיהיה מעוניין להרחיב עוד את השכלתו, לא תהיה לו בעיה להמשיך ללמוד גם לתואר שני ולהתקדם הלאה בתפקידים בכירים יותר.

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

  

 
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה