פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

הנדסת ביוטכנולוגיה באר שבע

הנדסת ביוטכנולוגיה באר שבע


 

לימודי ביוטכנולוגיה, זה תחום לימודים שעוסק בניצול של מערכות ביולוגיות באמצעות הטכנולוגיה ופיתוח תעשיות נוספות הקשורות לאנושות. לדוגמא: חקלאות, רפואה מזון ועוד. לימודי תואר ראשון בבאר שבע מתקיימים באוניברסיטת בן גוריון ואין מכללות לביוטכנולוגיה בעיר באר שבע המציעות לימודים בתחום זה לתואר ראשון. החומר הנלמד באוניברסיטה, כולל שיעורי מעבדה שמשלבים התנסות מעשית עם לימוד תיאורטי. הלימודים אורכים כארבע שנים ואפשר בסיומם להמשיך לתואר שני שהוא רצוי בתחום זה, על מנת להתקבל ביתר קלות לשוק העבודה.

 

 

מה עוד לומדים?

 


התכנית הלימודית באוניברסיטת באר שבע מעניקה בסיס מדעי כמו לימודי הנדסה ,פיסיקה  כימיה, כימיה, מתימטיקה ומדעי החיים.  לימודי התואר הראשון בבאר שבע להנדסת ביוטכנולוגיה, זה בעצם חלק של הפקולטה ללימודי הנדסה. כיום, בעלי התואר הם המבקשים ביותר היות ויש להם ידע כללי רחב מאוד ויכולת החשיבה אצלם היא מפותחת. בוגרי תואר ראשון להנדסת ביוטכנולוגיה, יודעים לבחון רעיונות, לקבל החלטות ולהוציא אותן אל הפועל. ישנם מסלולים משולבים בלימודי הנדסת ביוטכנולוגיה יאפשרו לסטודנטים לרכוש כלים רבים. השילוב של לימודים טכניים ולימודי ביולוגיה יתנו לכם למצוא פתרונות לבעיות שהן לא שגרתיות. בזכות לימודים אלה, תוכלו להיות מובילים במחקר ולהשתלב בתפקידים נבחרים בסיום התואר.


 

מקצוע צעיר עם עתיד מזהיר


 

אם אתם באמת מעוניינים ללמוד מקצוע צעיר עם עתיד מזהיר, ניתן להשתלב בלימודי תואר ראשון בביוטכנולוגיה. התחום הינו מרתק לכל הדעות. תכנית הלימודים עבור תואר ראשון, כוללת מגוון רחב של קורסים כמו אימונולוגיה, בטיחות בביוטכנולוגיה, ביוטכנולוגיה ימית, גנטיקה, הנדסה גנטית, חקלאות, ננו טכנולוגיה ועוד. אלה שעוסקים כיום בהנדסת ביוטכנולוגיה, עובדים במעבדה עם אורגניזמים חיים, כמו חיידקים או רקמות של בעלי חיים,  על מנת לפתח תרופות ומוצרי מזון שונים לתועלתו של האדם. הביקוש למקצוע זה במגוון ענפים הינו רב.

 

 

 

 

 

 .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה