פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

הנדסת בניין באוניברסיטה הפתוחה

 

הנדסת בניין באוניברסיטה הפתוחההנדסת בניין באוניברסיטה הפתוחה
 

 

האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת היום תכנית ללימודי תואר ראשון בתחום הנדסת בניין. השאיפה הינה להכשיר מהנדסי בניין שישתלבו בעבודה עם סיום התואר.  אלה שאינם פוחדים לשאוף גבוה ומעוניינים להשתלב בתעשייה כמהנדסים ונמשכים לתחומים הטכניים מוזמנים ללמוד באוניברסיטה הפתוחה. מסלול הלימודים כולל הנדסת מים, מיפוי גיאואינפורמציה חישה ובקרה ועוד. אלה שיהיו מעוניינים בהמשך לימודים לתואר שני בתחום הנדסת בניין, יוכלו להמשיך בטכניון ללא בחינות סף. אם ישנם קורסים שהתלמידים עברו בהצלחה, הם לא יצטרכו ללמוד אותם שוב בטכניון והם יקבלו פטור מהם. קיצור זמן הלימודים לואר שני עקב הפטור בקורסים יהוו יתרון עבור אלה שלמדו באוניברסיטה הפתוחה. כל תלמיד שלמד באוניברסיטה הפתוחה לימודי תואר ראשון הנדסת בניין יהיה חייב להגיע עם ציונים גבוהים לטכניון.   . 


 

ללמוד ללא תנאים
 

 

באוניברסיטה הפתוחה, ניתן ללמוד ללא תנאים מגבילים ההרשמה היא פתוחה לכל מי שמעוניין ללמוד. מבנה הלימודים באוניברסיטה הפתוחה, מותאם לפי קצב ההתקדמות של כל סטודנט. היתרון הנוסף שיש באוניברסיטה הפתוחה הוא שכל סטודנט, יכול לעצב בעצמו את תכנית הלימודים. לאוניברסיטה הפתוחה יש מעל ל-50 סניפים בכל הארץ. ניתן ללמוד באוניברסיטה הפתוחה את תחומי מדעי הרוח, מדעי החברה, מדעים והנדסה. האוניברסיטה הפתוחה מתאימה גם לאנשים שהתחילו ללמוד בגיל מאוחר יחסית כמו 40+ שמרגישים נבוכים ללמוד עם סטודנטים צעירים. המרצים בתחום הנדסת בניין באוניברסיטה הפתוחה הם מהמובילים ביותר

 

 

להגשים חלום ישן


 

 אנשים שהיה להם חלום בצעירותם ללמוד לתואר ראשון וכשהקימו משפחה וקרסו תחת עול החיים לא הצליחו, כעת כשהם עברו את גיל הארבעים הם מוכנים להגשים חלום ובגדול! הילדים גדלו הם פנויים יש להם עבודה קבועה וכסף ולכן הם מעוניינים לבצע את השינוי המיוחל וילכו ללמוד לימודי הנדסת בניין לתואר ראשון ב אחד הסניפים של אוניברסיטה הפתוחה.

 

 

  

 
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה