פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

הנדסת מכונות אפקה

הנדסת מכונות אפקה


 

מכללת אפקה להנדסה בתל אביב הינה מוסד אקדמאי ציבורי שמוסמך להעניק תואר בהנדסת מכונות. מכללת אפקה היא אחת מהמכללות האיכותיות בתחום לימודי הנדסת מכונות. הקשר שלה עם תעשיות ההי טק השונות בארץ הוא הדוק וכן עם חברות טכנולוגיות מבין המובילות בארץ. תכנית הלימודים של המחלקה להנדסת מכונות במכללת אפקה, מתאפיינות במסלולי התמחות כמו קורסי בחירה במגוון תחומים הקשורים לתואר ראשון בהנדסת מכונות . תחומים כמו מערכות רכב שמכשיר מהנדסי מכונות לעסוק בנושאים הקשורים בהבנת מערכות הרכב תכנונן ואחזקתן. מסלול בהנדסת חומרים שיכשיר את המהנדסים לפיתוח מערכות מכניות ומערכות מורכבות אחרות שישלבו בהם מספר תחומים שקשורים בהבנת תכונות החומרים על מנת שמהנדס המכונות, יוכל להגיע לביצועים טובים בייצור ואיכות המוצרים אותם הוא פיתח. 


 

תכנית הלימודים להנדסת מכונות במכללת אפקה


 

בשנת הלימודים הראשונה בהנדסת מכונות ללימודי תואר ראשון באפקה, הסטודנטים יתמקדו במקצועות בתחום הנדסת המכונות באלגברה לינארית, פיזיקה, חשבון דיפרנציאלי מבוא לתכנות ועוד. לסטודנטים תינתן אפשרות בבחירת התמחות בנושאים שונים כמו: ייצור, מעבר חום, מעבד אנרגיה ועוד הרבה תחומים נוספים. ידוע, כי בוגרי המסלול להנדסה מכנית באפקה, הם אנשי מקצוע מבוקשים מאוד בתעשייה ויכולים להשתלב בחברות וארגונים כמו: התעשייה האווירית, יחידות הפיתוח בצה"ל, חברת מקורות, חברות של סטארט אפ ועוד.  מי שיהיה מעוניין להמשיך בלימודים, כמו הנדסת בטיחות, או מנהל עסקים , יוכל להמשיך ללמוד בארץ ובחו"ל לאחר שסיים כמובן את התואר הראשון בהנדסת מכונות.


 

מהם תנאי הקבלה ללימודי הנדסת מכונות באפקה?


 

תנאי הקבלה הם ידועים וקבועים או דומים בכל מוסד אקדמאי. לתנאי הקבלה, נדרשת תעודת בגרות מלאה, ציון פסיכומטרי של 600 ומעלה, מתימטיקה ברמה של חמש יחידות לימוד בציון בגרות של למעלה מ-70,  או ברמה של 4 יחידות לימוד ברמה של 80 לפחות. פיסיקה ברמת 5 יחידות לימוד בציון של 60 ומעלה, או ברמה של 4 יחידות לימוד של 70 ומעלה, לגבי ציון בגרות באנגלית, ציון המינימום לא יהיה פחות מ 80 בבחינה הפסיכומטרית או ציון של לפחות 1802 במבחן אמי"ר 

 

 

 .

  

 
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה