פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

הנדסת מכונות בבן גוריון

הנדסת מכונות בבן גוריון


 

הנדסת מכונות הוא התחום הרחב ביותר בלימודי הנדסה. המחלקה להנדסת מכונות באוניברסיטת בן גוריון, מכשירה מהנדסים העוסקים במחקר, תכנון ופיתוח וייצור ותחזוקה של מערכות מכניות ומערכות אנרגיה מכל הסוגים. בין מערכות אלה כוללים: מערכות רכב ותעופה, מערכות ייצור, מערכות בקרה אוטומציה ורובוטיקה. הענף של הנדסת מכונות, כולל אף תכנון, מחקר ופיתוח. בוגרי התואר הראשון להנדסת מכונות, יוכלו להשתלב במגוון של אפשרויות תעסוקה כמו למשל: תעשיית התעופה, תעשיית אלקטרוניקה ורובוטיקה, התעשייה הביטחונית ובמפעלים ועסקים פרטיים. מסלולי ההתמחות בלימודי תואר ראשון להנדסת מכונות יכללו בקרה ומכטרוניקה, מכניקת המוצק, מערכות אנרגיה הנדסה רפואית וביומכניקה, ועוד מסלולים משולבים אחרים.


 

מהי מטרת הלימודים בתחום הנדסת מכונות  באוניברסיטת בן גוריון?


 

מטרת תכנית הלימודים הינה להעמיק את הידע שנרכש במסגרת לימודי התואר הראשון להנדסת מכונות ולאפשר לסטודנטים להשתלב במחקרים הטכנולוגיים והמדעיים. תחומי המחקר בהנדסת מכונות מתפרסים על מגוון גדול של נושאים והם חלק בלתי נפרד של המחקר והפיתוח של טכנולוגיות עיליות. המחלקה ללימודי הנדסת מכונות באוניברסיטת בן גוריון, מעודדת את המצוינות האקדמית ומאפשרת לסטודנטים מצטיינים ליהנות מתנאי לימוד ומחקר מעניינים ולזכות במלגות ופרסים שונים. המסלולים והלימודים באוניברסיטת בן גוריון מאפשרים ללמוד תארים נוספים בתחום הנדסת מכונות כמו מגיסטר להנדסת מכונות, דוקטור להנדסת מכונות, מסלול מהיר לדוקטורט ומסלול משולב. הלימודים נמשכים כארבע שנים ובוגרי התואר הראשון יכולים ללמוד לתואר שני ושלישי{דוקטורט} אלה המסיימים תארים מתקדמים, ייפתחו להם דלתות בתעשיות שונות כמו תעשיית המזון, תעשיית התרופות, תעשיית הרובוטיקה תכנון פיתוח ואחזקה של מכשור רפואי מתקדם, ניהול פרויקטים גדולים כמו למשל בשדה התעופה, ופרויקטים הקשורים לאיכות הסביבה.


 

להפוך רעיון למוצר


 

זה בדיוק תפקידו שך מהנדס מכונות. על מנת להגיע לתוצאות אלה, נדרש ממהנדס המכונות  המון מיומנויות. מהנדס מכונות, חייב להבין את חלקי המוצר ולעצב אותם בצורה פונקציונלית ואסתטית, כך שיוכל להפעיל את המוצרים הללו ללא כשל מיותר.

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 .

 
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה