פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי הנדסת חשמל באוניברסיטת תל אביב

לימודי הנדסת חשמל באוניברסיטת תל אביב

 

הלימודים בהנדסת חשמל הנלמדים באוניברסיטת תל אביב, מכשירים את הסטודנטים להיות מהנדסים בכירים ואף להוביל בתחומי המחקר והפיתוח של תעשיית ההיי טק. הלימודים לתואר מעניקים לסטודנטים מגוון של התמחויות כמו: מחשבים, עבוד אותות, קרינה ואלקטרומגנטיות, תקשורת, אלקטרו אופטיקה, ועוד. המועצה להשכלה גבוהה בישראל,  אף שיבחה את תכנית הלימודים לתואר ראשון בהנדסת חשמל. תכנית הלימודים, מכילה נושאים הנדסיים ומדעיים רבים שמהווים את רוב תחומי התעשייה והאלקטרוניקה. בסיום לימודי התואר הראשון בתחום הנדסת חשמל,  מהנדסי החשמל יוכלו להתברג בעבודות כמו בתחום התכנון והפיתוח של רכיבים אלקטרוניים מערכות תקשורת ובקרה.  לימודי הנדסת חשמל באוניברסיטת תל אביב

 

לימודים במתכונת חד חוגית

 

הלימודים בהנדסת חשמל באוניברסיטת תל אביב, נלמדים במתכונת חד חוגית רחבה. ישנם 10 מסלולי  התמחות שונים שהם מבין המבוקשים ביותר בתחום החשמל והאלקטרוניקה. תכנית הלימודים שמשלבת את הנדסת החשמל והאלקטרוניקה במדעי המחשב, אורכת כארבע שנים. ישנם קורסי בחירה, קורסי חובה, שניתנים בשלושה מסלולים. ניתן לבחור מתוך המגמות כמו: הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, בשילוב מדעי המחשב, או הנדסת חשמל ואלקטרוניקה בשילוב עם לימודי פיזיקה. מסלול זה, יעניק לסטודנטים תואר כפול בשני התחומים הנלמדים. תכנית התואר הכללית בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה תאפשר להתמחות באחד התחומים כמו: הנדסת מחשבים או מערכות תקשורת, עיבוד אותות או אלקטרו אופטיקה, ביו אלקטרוניקה ועוד.

 

מדוע כדאי למוד הנדסת מחשבים?

 

תעשיית האלקטרוניקה, מהווה ענף עתיר עבודה המספק הזדמנויות רבות למהנדסים מיומנים שמחפשים עבודה. ישנו ביקוש ע"י הממשלה ועסקים רבים עבור ציוד בתחומי התקשורת, מחשבים ואלקטרוניקה צבאית, גם אלה שהם צרכני מחקר ופיתוח של רובוטיקה ואוטומציה מחפשים מהנדסי חשמל ואלקטרוניקה מוכשרים בתחום זה. מי שסיים את התואר הראשון בהנדסת חשמל באוניברסיטת תל אביב, יוכל להמשיך את הלימודים גם לתואר שני.

        

 
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה