פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי הנדסת מכונות במרכז

לימודי הנדסת מכונות במרכז

 

קורס הנדסאי מכונות בתל אביב והמרכז, ישנם מוסדות לימוד המציעים לימודים אלה. ישנן מכללות ואוניברסיטה בתל אביב שמציעים לימודים כאלה כמו תל אביב , בני ברק, רמת גן, אשדוד, פתח תקווה, תל אביב והצפון. מהנדסי מכונות מובילים תהליכים שונים של מחקר ופיתוח. לימודי הנדסת מכונות  נחשבים למבוקשים ביותר. באוניברסיטאות נדרשים תנאי קבלה גבוהים ואילו במכללות  ניתן להתקבל בתנאים נוקשים פחות. הלימודים של הנדסת מכונות לתואר ראשון במרכז באוניברסיטה, הם זולים בחצי מאשר במכללות, לכן, מי ששוקל ללמוד יצטרך לברר לפי הציונים האישיים שלו היכן ללמוד. לימודי הנדסת מכונות במרכז

 

 

 תנאי קבלה להנדסת מכונות

 

תנאי הקבלה להנדסת מכונות משתנים בין מוסד למוסד, לכן יש לברר לפני ההרשמה ללימודי הנדסת מכונות במרכז את תנאי הקבלה. ממוצע של ציוני בגרות של 70 במתימטיקה, ברמת 4 יחידות, פיזיקה ברמה של ארבע יחידות ואנגלית ברמת 4 יחידות עם ציון של 65 לפחות. ציון פסיכומטרי כמו 550 לפחות יהיה כחלק מתנאי הקבלה.  תנאי קבלה הם נמוכים יותר בדרישה משאר מקצועות ההנדסה ומהנדסי המכונות יכולים למצוא מגוון גדול של פונקציות גם בתחומים אחרים הקשורים להנדסה כמו, הנדסה אזרחית, הנדסה גרעינית, הנדסת אווירונאוטיקה, הנדסת סביבה, הנדסת רובוטיקה, הנדסת מחשבים ועוד.

 

מקצוע מבוקש

 

לאחר שהבוגרים יסיימו את לימודיהם לתואר ראשון בהנדסת מכונות, הסטודנט שסיים את לימודיו, יוכל לעבוד בהתאם להתמחותו הן בסקטור הפרטי והן בציבורי. העבודה בתחום הנדסת מכונות תיתכן גם במקומות גדולים ומוסדות כמו: התעשייה האווירית, תעשייה צבאית ורשויות מקומיות ואזוריות מפעלים מובילים כמו אלביט, תדיראן, חברות תעופה ורכב זקוקים גם הם למהנדסי מכונות מוכשרים. ניתן ללמוד  הנדסת חשמל במרכז במכללת רופין, שנקר,  המרכז אוניברסיטאי בשומרון, ואוניברסיטת תל אביב.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה