פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי הנדסת חומרים מתקדמים

 

 לימודי הנדסת חומרים מתקדמים

 

לימודי הנדסת חומרים מתקדמים מיועדים להכשיר את הבוגרים לעסוק בתחומי החומרים והתהליכים. סטודנטים שלומדים הנדסת חומרים מתקדמים  עתידים לעבוד בחברות תכנון ובקווי ייצור בתעשייה. לימודי הנדסת חומרים מתקדמים,  מבוקשים בתעשייה ובחברת ההיי טק השונות וגם בתעשיות ביטחוניות כמו אלת"א ורפא"ל . התחום של הנדסת חומרים מתקדמים הינו נושא בין תחומי הקשורים למגוון חומרים  בתעשייה המודרנית בת ימינו. חומרים אלה, נמצאים כחומרי מבנה במבנים שונים, ברכיבים, ובחומרים ביו רפואיים וגם בתור חומרים אלקטרוניים בתעשיות ההיי טק הרבות. בשלושים השנה האחרונות, חלה התפתחות גדולה בפיתוח תהליכים וחומרים בתעשיות המתקדמות. תכנית הלימודים היא בארבע שנים והיא אף כוללת הכשרה נרחבת במקצועות המדע הבסיסיים כמו: מתמטיקה, פיזיקה,  וכימיה. מקצועות אלה ילמדו בהרחבה על מנת לאפשר לסטודנטים הבנה מדעית של לימודי הטכנולוגיה המודרנית של היום.  לימודי הנדסת חומרים מתקדמים

 

המודעות בעולם להנדסת חומרים מתקדמים

 

כיום ישנה  מודעות גדולה לחשיבותם של הנדסת חומרים מתקדמים. ישנם ארגונים וחברות רבות העוסקות בתחומים רבים ומגוונים והן מודעות כי ניתן לבצע תהליכים שונים בדרך יעילה יותר בזכות מדע החומרים. הדרישה למהנדסים המומחים בענף הנדסת חומרים מתקדמים, הולכת וגוברת עם השנים ובוגרי הלימודים, אינם מתקשים למצוא עבודה בחברות הגדולות והמבוקשות ביותר. תנאי הקבלה ללימודים לה הם אינם קלים המועמדים חייבים לעמוד בכל הקריטריונים הכוללים: ציון פסיכומטרי של 550 ומעלה ותעודת בגרות בממוצע של  90.  

לימודים מאוד מאתגרים אלו, בתחום הנדסת חומרים מתקדמים  דורשים שעות רבות של לימוד מעשי ולא רק תיאורטי. מי שמעוניין למוד את המסלולים האלה חייב לדעת כי צפויות לו המון שעות של ניסויים במעבדות, הסטודנט ילמד באמצעות ניסויים אלה,  את השפעת החומרים ועמידותם. בסוף הלימודים, הסטודנט יבצע פרויקט גמר שיכשיר אותו לתחום זה.  

 

 

 
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה