פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

איפה הכי כדאי ללמוד הנדסת אלקטרוניקה?

איפה הכי כדאי ללמוד הנדסת אלקטרוניקה?
 

הנדסת אלקטרוניקה, כתת-תחום של הנדסת חשמל, היא בחזית מקצועות הנדסת החשמל הנחשקים. הסיבות לכך הן רבות, ומשלבות בין היתר את השכר הממוצע, אפשרויות התעסוקה ודרישות מסלול הלימודים. תעסוקה בתחום הנדסת האלקטרוניקה היא מגוונת ומרובת אפשרויות, בהתאם להתמחות המשנה של הנדסאי האקלטרוניקה. במהלך לימודיהם בוחרים הסטודנטים להנדסת אלקטרוניקה במגמת משנה מבין מספר נושאים אפשריים, ובהתאם בוחרים במקצוע, אם בתחום התקשורת הסלולארית, בתחום תפעול טכנולוגיה רפואית ואף בתחום תחזוק רשתות במשרדי הייטק. רבים מוצאים את עצמם נמשכים לתחום היות ואנשי מקצוע בתחום הנדסת האלקטרוניקה הם מבוקשים ביותר, בעיקר במציאות הפוליטית של מדינת ישראל. נתח גדול מבוגרי תואר הנדסאי אלקטרוניקה עובד במסגרת אחד מגופי הבטחון של המדינה. בנוסף, קריירה בתחום הנדסת האלקטרוניקה מציעה הזדמנויות רבות להתפתחות והתקדמות בתחום הנדסת החשמל. השלמת תואר מהנדס חשמל היא תהליך מהיר ופשוט הרבה יותר, כאשר כבר הושלם תואר הנדסאי אלקטרוניקה. מספר רב של קורסים מתקזזים, וכך יכולים הסטודנטים בוגרי תואר הנדסאי חשמל להשלים תואר מהנדס בזמן קצר וביעילות. 

 

איפה הכי כדאי ללמוד הנדסת אלקטרוניקה?

 

מסלול הלימודים בהנדסת אלקטרוניקה אורך בין 2-3 שנים, ובמהלכו נדרשים הסטונדטים לבחור במגמת משנה מן התחומים האפשריים: מכשור רפואי, אלקטרואופטיקה, תקשורת, תקשורת נתונים או מחשבים. במהלך תקופת הלימודים עוברים הסטודנטים מבחנים מטעם מוסד הלימודים, כמו גם מטעם המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע. בתום הלימודים ועם השלמת פרוייקט הגמר, מוסמכים הסטודנטים בוגרי המוסדות המאושרים על ידי מה"ט, בתואר הנדסאי אלקטרוניקה. 

תנאי הלימודים משתנים ממוסד למוסד, אך נעים בקירוב סביב אותן דרישות, לפיהן יש להציג את אחת מן התעודות הבאות: תעודת בגרות מלאה, תעודת בגרות חלקית עם מינימום ציונים במקצועות מסויימים (ציון עובר במתימטיקה ואנגלית, וציון עובר במקצוע ממקצועות העברית, הבעה, לשון, חיבור או ספרות) או תעודת גמר מטעם המכינה הטכנולוגית להנדסאים או טכנאים. על השאלה היכן הכי טוב ללמוד לתואר הנדסאי אלקטרוניקה צריך כל אחד להשיב עבור עצמו, אך פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע אודות המוסדות השונים המציעים את מסלול הלימודים להכשרת הנדסאי אלקטרוניקה, ונשמח להציע לכם את כל המידע הנחוץ לביצוע הבחירה המתאימה עבורכם!

 
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה