פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי הנדסת אלקטרוניקה ערב

לימודי הנדסת אלקטרוניקה ערב


תחום הנדסת האלקטרוניקה הינו יוקרתי ונחשק ממגוון טעמים שונים; אין ספק שההכנסה הנאה והיציבה, הביקוש הרב בשוק העבודה והעבודות המעניינות והמספקות בתחום הם מהטעמים הברורים, אך ישנם גם טעמים נוספים אותם ניתן לשקול. 

אם נתייחס לתואר מהנדס חשמל ואלקטרוניקה ממוסד אקדמי כמטרתו המרכזית של סטודנט ההנדסה המתחיל, נגלה כי לימודי הנדסת אלקטרוניקה בערב הם מקפצה אדירה לכיוון השיא. לימודי ערב לתואר הנדסאי אלקטרוניקה מקצרים את המסלול להשגת תואר מהנדס חשמל, ומאפשרים היכרות מעמיקה וניסיון בתחום, כמו גם עבודה מעשית. כך מגלים סטודנטים רבים שהדרך הקלה ביותר להשגת שאיפותיהם בתחום הנדסת האלקטרוניקה, מתחילה במסלול הלימודים להנדסאי אלקטרוניקה. 

 

מסלול הלימודים להנדסאי אלקטרוניקה

 

לאורך 2-3 שנים לומדים הסטודנטים ללימודי הנדסת אלקטרוניקה מגוון קורסים מן התחום של הנדסת חשמל, מקצועות מדעיים כגון מתימטיקה ופיזיקה, והן מקצועות מתחומים שונים בהתאם להתמחויות המשנה בהן בוחרים. מגמות המשנה מתחלקות למספר קבוצות, ביניהן הנדסת אלקטרוניקה אלקטרואופטיקה (הקשור, בין היתר, בתקשורת סלולארית), הנדסת אלקטרוניקה מכשור רפואי והנדסת אלקטרוניקה תקשורת נתונים. תנאי הקבלה משתנים ממוסד למוסד, אך ניתן לומר כי לרוב נחוץ אחד משלושה הדברים הבאים: תעודת בגרות מלאה, תעודת בגרות חלקית עם מינימום ציונים במקצועות מסויימים (ציון עובר במתימטיקה ואנגלית, וציון עובר במקצוע ממקצועות העברית, הבעה, לשון, חיבור או ספרות) או תעודת גמר מטעם המכינה הטכנולוגית להנדסאים או טכנאים. לסטודנטים להנדסת אלקטרוניקה נחוצה אנגלית ברמה גבוהה ויכולת אנליטית וריאלית.  העבודות בתחום הן רבות ומגוונות, ורובן דורשות גמישות בשעות העבודה, אחריות ותשומת לב לפרטים. מתפקידים יוקרתיים בחברות הסלולארי ועד לעבודות בתחזוק רשתות במשרדי הייטק, כל הנדסאי יכול למצוא את הנישה הנכונה לו. הנדסאי אלקטרוניקה בעל ניסיון משתכר לרוב בין 8,000-20,000 ש"ח לחודש; בדרך זו, מציעים לימודי הנדסת אלקטרוניקה בערב אפשרות נוחה לרכישת מקצוע יציב, מעשי ובעל אפשרויות התקדמות והתפתחות רבות.

אם גם אתם מתעניינים בלימודי הנדסת חשמל בערב, הגעתם למקום הנכון! פנו אלינו עוד היום ונשמח להציע את כל המידע הנחוץ אודות לימודי הנדסת אלקטרוניקה בערב, במוסד לימודים הקרוב למקום מגוריכם!


פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה