פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי הנדסת אלקטרוניקה בצפון

לימודי הנדסת אלקטרוניקה בצפון


ניכרת ומובהקת הסיבה מדוע מקצוע כמו הנדסת אלקטרוניקה הינו כל כך נחשק ומבוקש במדינה כמו מדינת ישראל; היכן שהנושא הבטחוני אינו יורד מן הכותרות, וגופי ההגנה מושתתים על טכנולוגיה, נחוצים יותר מתמיד אנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים בתחום הנדסת האלקטרוניקה. 

אך לא רק במדינת ישראל נחשב תחום הנדסת האלקטרוניקה ליוקרתי, זהו אחד המקצועות הדרושים והנחוצים ביותר בשוק העבודה בעולם המודרני. אם נחשוב על כך לרגע, נגלה שמצאתה של החמה ועד הרבה אחרי שקיעתה, תלויים אנו בפעולות רבות מספור במוצרים אלקטרוניים וחשמליים. 

בהתאם לכך, תחומי הלימודים בתחום הנדסת אלקטרוניקה, חולשים על כל תחום ותחום מחיינו, החל ממגמת משנה בנושא מכשור רפואי, ועד להתמחות בתחום התקשורת הסלולארית. אם כן, מי מתאים לתחום הנדסת האלקטרוניקה?
 

מועמדים ללימודי הנדסת אלקטרוניקה


לתחום הנדסת האלקטרוניקה מתאימים אנשים בעלי מוח אנליטי וחשיבה ריאלית; במסלול הלימודים נלמדים תחומים מדעיים כגון מתימטיקה, כימיה ופיזיקה, כמו גם קורסים מתחומי ההתמחויות השונים. נתבונן לדוגמא בהתמחות בתחום הנדסת אלקטרוניקה מחשבים, המצריכה גם קורסים מעולם התכנות. 

כמו כן, תנאי העבודה מחייבים רצינות, ומצריכים אנשים גמישים בשעות העבודה, אשר יכולים לשאת אחריות רבה על כתפיהם. בעלי ניסיון בתחום הנדסת החשמל משתכרים לרוב בין 8,000-20,000 ש"ח לחודש, היות והינם נגישים לאורכו של השבוע כולו. 

תנאי הקבלה למסלול לימודי הנדסת חשמל בצפון הארץ כמו בדרום, משתנים בהתאם למוסד המבוקש. יחד עם זאת, ניתן להצביע על כך שלרוב הדרישות תלויות בהצגת אחד מהדברים הבאים: תעודת בגרות מלאה, או תעודת גמר מטעם המכינה הטכנולוגית להנדסאים או טכנאים, או תעודת בגרות חלקית, עם ציון עובר במגמות מתימטיקה ואנגלית וציון עובר באחד ממקצועות העברית (ספרות, הבעה, לשון או חיבור).

מקצוע הנדסת האלקטרוניקה איננו מתאים לכל אחד, דרוש לכך אדם יצירתי, אחראי וקפדן. אלו שנהנים מעיסוק בתחום הנדסת האלקטרוניקה, מבלים את ימיהם בחזית עולם הטכנולוגיה, בעבודה מעניינת ומספקת. 

למעוניינים בלימודי הנדסת אלקטרוניקה בצפון, הגעתם למקום הנכון! פנו אלינו עוד היום לקבלת כל המידע הנחוץ אודות מסלולי הלימודים האפשריים עבורכם, לקבלת תואר הנדסאי אלקטרוניקה, נשמח להשיב על כל שאלה!

 
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה