פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

מכללת בי.פי.אם - B.P.M

מכללת בי.פי.אם - B.P.M

מכללת בי.פי.אם

אם אתה מחפש מוסד לימודים מתמחה בלימודי סאונד והפקה מוסיקלית שמכשיר בכל שנה מעל 700 בוגרים, שמספק אנשי מקצוע מובילים בענף. מכללת בי.פי.אם היא המקום המתאים ביותר, המכללה הוקמה בשנת 2002 וצברה מוניטין כמוסד מוערך בתחום. למכללה שני סניפים, הסניף הראשי בתל אביב ושלוחה ללימודי חוץ בחיפה.


המכללה מעודדת ומפתחת בכל סטודנט את היצירתיות והאומנות שלו תוך שהיא מעניקה לסטודנט את הידע והעקרונות הבסיסיים במוסיקה וסאונד. כך הסטודנט למעשה משתלב ומתאים מסלול לימודים שמקדם את תחום העניין המרכזי שלו.


ישנם מספר מסלולים שניתן לבחור כאשר מסלול ה-bsp, שנחשב למסלול הדגל של המכללה משלב את לימודי התאוריה, הנגינה, העיבוד וההלחנה יחד עם לימודי הסאונד וסביבת האולפן. כך שעם הידע והניסיון שרכש הסטודנט יכול ליישם ולהפיק כל הפקה מוסיקלית משלב הרעיון ועד לשלב של המוצר המוגמר.


במכללה ציוד ואולפנים חדישים ומאובזרים לשימוש הסטודנטים, צוות המכללה מנוסה ומיומן ומטפח כל סטודנט עם דגש על הצרכים שלו. האווירה היא יצירתית ומפרגנת שמעלה את תחושת השייכות ומעודדת יצירה וחדירה לתעשיית הסאונד וההפקה המוסיקלית בישראל ובעולם.מכללת bpm הינו מוסד הלימודים היחיד בישראל המוסמך ע"י :

  • חברת Steinberg יצרנית Cubase

  • חברת Apple יצרנית Logic

  • חברת Ableton

  • חברת Waves זוכת פרס הגראמי


טלפון ליצירת קשר- 072-2730576
חפשו אותנו באתר הבית שלנו www.bpm-music.com


אם המוסיקה היא חייך ואתה רוצה לפרוץ קדימה עם כלים, ידע וניסיון, מלא את הטופס ויועץ מומחה יחזור אליך כדי להתאים את המסלול המתאים ביותר עבורך!

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה