פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

ניסים גלאם

ניסים גלאם, הצלחה מזווית קצת אחרת. כיום כל סיפורי ההצלחה או לפחות רובם מתמקדים באנשי הי טק, יזמי סטארט אפ או לכל הפחות מי שבבעלותם עסק עם שיק ייחודי. במקרה של מר גלאם, מדובר בעסק קצת אפור ופחות מוכר, תחום המלגזות. עד לשנת 2007 היה מר גלם שכיר שעבד בחברה שעסקה בתחום אפור לא פחות, תחום השינוע וההובלה של חומרים מורכבים. הוא אישית היה מומחה בתחום של שינוע זכוכית  תעשייתית. לאחר 13 שנות עבודה מסורה אצל אותו המסיק, הוא החליט לצאת לדרך חדשה והקים יש מאין עסק משל עצמו. לאחר עריכת סקר היתכנות קצר הוא בחר להיכנס לתחום של המלגזות. עד כאן סיפור שגרתי למדי. אבל הנה הטוויסט.
 
הוא חסר כל השכלה פורמאלית בתחומי הניהול או המכונאות ויבוא אישי של רכבי יוקרה. הוא מעולם לא פקד את ספסלי האקדמיה ולא היה לו הון התחיל משמעותי שחשוב כמו חמצן לצורכי הקמת עסק. לכן החליט לגייס את הקרובים לו ביותר לצורך הגשמת החלום. במקרה שלו, אלו היו 3 אחיו ואחותם. כך הם הקימו את חברת ג'נרל למתן שירותי תיקונים למלגזות. בתחילה הם היו גם המנהלים וגם הפועלים. בצד אחד הם קיבלו הזמנות ובצד השני יצאו להעניק את הטיפול. עד מהרה העסק החל לצבור תאוצה והם יכלו להרשות לעצמם לגייס עוד עובדים כדי להתמקד בניהול ובשיווק ולא רק בעבודה השוטפת. 
 
בראיה לאחור הכל נראה פשוט, אבל זה לא כזה מובן מאליו. לאחר ביסוס ראשוני של העסק הם החלו להתפתח לכיוונים נוספים. הם החלו לאתר מלגזות ישנות, לרכוש אותם בסכומים יחסית נמוכים, לשפץ אותם ואז למכור אותם תוך גריפת רווחים נאים למדי. כמו כן הם החלו להשכיר מלגזות הן על בסיס יומי והן על פי מודל של ליסינג. השלה הבא היה להשיג רישיונות יבוא. הם פנו למספר מותגים בינלאומיים וזכו בזיכיון ליבוא של מותגי פילר וקלארק. נכון להיום הם נחשבים למובילים בכל מה שקשור למלגזות בארץ. כל מי שרוצה לקבל ייעוץ והכוונה לגבי סוגיה שקשורה למלגזות, יודע כי בחברת גנרל הוא ימצא מענה מלא. 
 
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה