פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

מכללת פתח תקווה האוניברסיטה הפתוחה

מכללת פתח תקווה-האוניברסיטה הפתוחה היא מכללה השייכת לאוניברסיטה הפתוחה, עובדה המקנה לה יתרון משמעותי, כיוון שהקבלה למכללה היא כמו באוניברסיטה הפתוחה, כל אחד יכול ללמוד,  ללא תנאי קבלה וללא דמי מכללה והתואר המתקבל בסיום הלימודים הוא מטעם האוניברסיטה הפתוחה.
 
 
אודות המכללה
 
במכללת העיר פתח תקווה השירות הניתן לסטודנט הינו  שירות מקצועי עם יחס אישי המלווה את הסטודנט עד סיום לימודיו במכללה. כמו כן מציעה המכללה מערכת שעות גמישה המאפשרת ללומד לשלב בין לימודים לעבודה. קצב הלימוד של הסטודנט הינו אישי ולכן ניתן לסיים את התואר תוך 3 שנים או יותר. בתום הלימודים יועצי המכללה מסייעים לבוגרים להיקלט בהצלחה במקומות עבודה מבוקשים. 
 
 
מה ניתן ללמוד במכללת פתח תקווה?
 
 
במכללת פתח תקווה גיסין מגמות הלימוד לתואר ראשון ושני הן מגוונות. החל ממדעי הרוח והחברה, מדעי המחשב,  ועד  מדעי המדינה ויחסים בינלאומיים, ניהול וכלכלה ועוד. בתחום לימודי התואר השני ניתן ללמוד מנהל עסקים, לימודי תרבות, מדעי המחשב, דמוקרטיה ואף חינוך במגמת טכנולוגיה ומערכות למידה. ללימודי התואר השני נדרש תנאי קבלה המקובלים בכל מוסדות הלימוד האחרים.
לפרטים נוספים  אודות תחומי הלימוד במכללת פתח תקווה, היכנסו ל:  Http://www.1click.co.il 
 
 
מפגשי ייעוץ ומידע
 
 
אודליה אייזנברג, מנהלת המכללה המשמשת גם כיועצת הלימודים במכללה, מקיימת מפגשי מידע בימי שני בשעה 17:30 ובימי שישי בשעה 10:00  ואתה ניתן להתייעץ בבחירת תחום לימוד.
 
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה