פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

תנאי קבלה למכללת אפקה

למכללת אפקה תנאי קבלה ודרכי הגעה נוחים. סף הקבלה המינימלי עומד על ציון 600 בפסיכומטרי, עם ציון מינימלי של 80 בפרק האנגלי של הבחינה או ציון 180 במבחן אמי"ר המקביל. כמו כן, תעודת בגרות מלאה הכוללת בגרות מתמטיקה בציון 80 או 70 לפחות (תלוי במספר יח"ל), פיסיקה החל מציון 60 לפחות.
 
 
מיקומה של המכללה מאפשר הגעה עצמית ברכב וחניה ללא תשלום או הגעה בתחבורה ציבורית . ניתן להגיע באמצעות קווי דן (קו 6, 22, 33, 49 127) ובאמצעות קווי אגד ומטרופולין מכל אזורי הארץ. כמו כן, ניתן אף להגיע בקלות ברכב פרטי לבאים מצפון ומדרום עולים על נתיבי איילון ולרדת במחלף קק"ל ולפנות ימינה בפינת בני אפרים. 
 
 
 
מכללת אפקה לימודי ערב
 
 
המכללה מקיימת לימודי ערב במסלולים:  הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, תוכנה, מכונות, תעשייה וניהול ועוד. בחירה במתכונת לימודי הערב מאפשרת ללומד להמשיך בעיסוקיו האחרים ויחד עם זאת להרחיב את השכלתו ולרכוש מקצוע מבוקש. הלימודים במסלול זה מתקיימים בשעות אחר הצהריים המאוחרות. לרשות הסטודנט עומדות מעבדות לימוד ומחקר מהטובות ומהמתקדמות בארץ. במכללת אפקה לימודי הערב נוחים וגמישים ומתקיימים לאורך שלושה סמסטרים וימי הלימוד מחלוקים בין 3-2 ימים בלבד במהלך השבוע .
 
בנוסף לכך, מכללת אפקה מקיימת תוכנית מיוחדת לסטודנטים מצטיינים, החל מהשנה השנייה ללימודיהם. הסטודנטים הנבחרים זוכים למלגות עידוד ולתמיכה מלאה בפיתוח יזמות ויצירתיות.    
 
 
 
 
 
 
 
 
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה