פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

מכללת אפקה טלפון וכתובת

אודות המכללה
 
 
מכללת אפקה הינה המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב. המכללה ממוקמת במרכז התעשייה הטכנולוגית של העיר תל אביב. מטרת העל של המכללה היא בהכשרת מהנדסים מהשורה הראשונה. הסטודנטים מתנסים במעבדות כחלק מפרויקט גמר. פרויקט זה מאפשר להתנסות בעולם התעשייה האמיתי .בנוסף לכך, במכללה מעודדים את הסטודנטים ואת המרצים לפיתוח ומחקר של יזמות עצמית. 
 
במכללת אפקה ישנה אף מעבדת שפה אשר מטרתה במחקר ופיתוח השפה הדבורה והכתובה מתוך כוונה להנחיל את הידע הנרחב בתחום השפה לצורכי התעשיות בארץ. כמו כן, המכללה מסייעת בידי בוגריה במציאת מקומות עבודה. 
 
לרוב רובם של הלומדים במכללת אפקה, חוות דעת חיובית ותומכת במכללה. רוב המרצים במכללת אפקה משקיעים במתן דוגמאות והסברים מפורטים במהלך השיעורים, עונים על כל שאלה, מקצועיים וניחנים בסבלנות רבה. 
 
 
רמת הלימוד במכללת אפקה זהה לרמה בכל אוניברסיטה בארץ. ישנם מרצים בכירים מאוניברסיטת תל אביב למשל, המגיעים ללמד במכללת אפקה. קורסי היסוד מתקיימים אף הם ברמה אקדמית גבוהה והמרצים מעניקים יחס אישי ללומד. 
 
 
יתרון נוסף למכללת אפקה הוא בזכות הקרבה למתחם הטכנולוגי של תל אביב. כך שהסטודנטים נהנים מחשיפה לתעשיות ההיי-טק בארץ באמצעות סיורים לימודיים. הלימודים במכללה מתקיימים בשני מתחמים הסמוכים זה לזה. מתחם הקריה ברחוב בני אפרים 218 ובמתחם הפיקוס ברחוב מבצע קדש 38. 
 
 
יצירת קשר
 
ניתן ליצור קשר עם מכללת אפקה בטלפון וכתובת: 
שיחת חינם למרכז המידע : 1-800-37-37-10 או באמצעות * 3982.
טלפון נוסף : 03-7688600
בני אפרים 218,  תל אביב יפו
 
 
 
 
 
 
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה