פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי מדעי ההתנהגות ללא פסיכומטרי

לימודי מדעי ההתנהגות לתואר ראשון הם לימודים מרתקים, מסקרנים ומעשירים בידע כללי נרחב. מדעי ההתנהגות משמשים כלי מחקרי להבנת האנושות בכלל והחברה הקרובה בפרט.
 
כיוון שאפשרויות התעסוקה עם סיום הלימודים הן בקשת רחבה של תחומים הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי, הלימודים נחשבים ליוקרתיים ולקשים. במקרים רבים המוסדות האקדמיים מסננים את המועמדים באמצעות רף כניסה גבוה המסתמך על ציון פסיכומטרי גבוה. 
 
תנאי הקבלה ללימודי מדעי ההתנהגות משתנים ממוסד למוסד. ישנם מוסדות שניתן להתקבל אליהם גם ללא ציון הבחינה הפסיכומטרית וקיימות מכללות המאפשרות ללמוד מקצעות שונים מתחום מדעי הרוח או מדעי החברה ללא הציון האמור. 
 
מוסדות כאלה לוקחים בחשבון פרמטרים נוספים כמו חשיבות גדולה יותר לציוני תעודת הבגרות, ועדות קבלה וריאיון קבלה, בחינת אמי"ר לקביעת רמת התלמיד בשפה האנגלית ועוד. גם מועמדים מעל גיל 30 יכולים להתקבל ללימודי מדעי ההתנהגות ללא ציון פסיכומטרי וכך גם סטודנטים שלמדו לימודים חלקיים במהלך השנה והשיגו ממוצע ציונים של 75 ומעלה. 
 
בשל הביקוש הרב ללימודים אלו, מוסדות אחדים מקיימים  בערב.  אלו מאפשרים לאנשים עובדים, אמהות לילדים צעירים, חיילים ואחרים, לימודים שאינם בבקרים. גם בוגרים של תואר הנדסאי כלשהו יכולים להתקבל ללימודים על סמך ציוניהם.
 
כדאי לבדוק את תנאי הקבלה הספציפיים של כל מוסד ומוסד.
 
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה