פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי חשבונאות בתל אביב

 ראיית חשבון או "חשבונאות" כפי שהיא קרויה משלבת בין תחומי הכלכלה ומנהל עסקים ומשתייכת למדעי החברה. זו שיטה אוניברסאלית קבילה לצורך ניתוח והצגת תוצאות עסקיות לצורכי מס ולמסחר בניירות ערך.  
 
לימודי חשבונאות באוניברסיטת תל אביב אורכים ארבע שנים והם אפשריים במסלול חד חוגי ובמסלול דו חוגי. במסלול הדו חוגי ניתן לשלב חשבונאות עם משפטים, מנהל עסקים, מחשבים וחוגים נוספים. עם סיום הלימודים הסטודנטים יזכו בשני תארים ויהיה עליהם לגשת למבחני מועצת רואי החשבון בישראל ולהשלים תקופת התמחות בת שנתיים. עמידה בתנאים אלו יאפשרו את הסמכתם של הבוגרים כרואי חשבון ויותר להם לעסוק במקצוע.
 
לימודי החשבונאות באוניברסיטת בן גוריון מתקיימים בתנאי לימוד מעולים ובוגרי המחלקה במסלול זה הם מהמצליחים ביותר בארץ במבחני מועצת רואי החשבון. גם כאן ישנם מסלולי לימוד משולבים כמו כלכלה ומנהל עסקים, כלכלה וחשבונאות, כלכלה בשילוב ניהול או שילוב במחלקות אחרות.
 
במסגרת התואר הראשון תכניות הלימודים מבוססות על קורסי יסוד בתורת המחירים, מקרו כלכלה, כלכלה פיננסית, כלכלה ניסויית, תורת המשחקים ועוד.
 
תכנית התואר השני מורכבת ממסלול מחקרי המקנה יכולת לבצע מחקרים כלכליים ומסלול מקצועי המכשיר את הסטודנטים לעבודה במגזר הפרטי או הציבורי.
 
תנאי הקבלה לקבלה לאוניברסיטת בן גוריון מבוססים על ציון סכם המשתנה מעת לעת אך אינו פוחת מ 680 ובנוסף  ציון 80 לפחות במתמטיקה 4 יח"ל או 70 לפחות ב 5 יח"ל.
 
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה