פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

למה ללמוד בתגליות? (בית הספר לאמנויות הקולנוע והבמה)

הדף לא אקטואלי, אין ולא היה לנו שום קשר לתגליות

למה ללמוד בתגליות? (בית הספר לאמנויות הקולנוע והבמה)

בית הספר תגליות

בשנים האחרונות, עם הגידול בדרישה לתכנים בערוצי המדיה השונים: רדיו, טלוויזיה, קולנוע ואינטרנט גדל גם הצורך בשחקנים, זמרים, דוגמנים ואמנים אחרים שיהיו מוכשרים מספיק כדי ליצור תוכן איכותי ומעניין. בית הספר תגליות הוקם כדי להכשיר אנשי במה מקצוענים ולצייד אותם ביכולות וכלי תקשורת ומשחק שיביאו להצלחתם בתחום.


בית הספר תגליות משלב בתכנית הלימודים התנסות מעשית לצד הידע התאורטי והשיעורים השונים ולא רק זה, אלא גם הפקות אמיתיות שיביאו את התלמיד להיכרות קרובה עם האלמנטים והדרישות השונות הכרוכות בהפקות טלוויזיה, אינטרנט וכדומה.בוגרי בית הספר השתתפו בהרבה הפקות גדולות כמו האלופה, מסודרים, ארץ נהדרת ועוד. הפקות לערוצים מובילים בהם ערוץ 2, HOT, ערוץ 10, ערוץ הילדים, קשת, YES ועוד.


סגל ההכשרה בבית הספר מורכב מאומנים ומורים מוכרים בעלי ניסיון והיכרות עם התחום. מסלולי ההכשרה מגוונים ותוכניות הלימודים מכסות את הידע הנדרש לשם הבנה והצלחה במקצוע. הלימודים בבית הספר מעניקים לתלמיד חוויה וידע וכל זה באווירה נעימה ועם יחס אישי לתלמיד בכל שלבי ההכשרה.


מלא את הטופס כבר עכשיו! ונציג מטעם תגליות ייצור אתך קשר לשם בחירת המסלול המתאים ביותר עבורך ללימודי אומנויות הקולנוע והבמה.


 

 
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה