פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

המנהל הטכני - minhaltech

המנהל הטכני - minhaltech

המנהל הטכני - מנהלטק

אם בחרת ללמוד מקצוע שנדרש בשוק העבודה ולקבל מיומנות עדכנית ורלוונטית לשוק העבודה, במנהל הטכני תוכל ללמוד כדי לעבוד! צור קשר עוד היום ויועץ לימודים יחזור אליך כדי לעזור לך לבחור את המסלול המתאים ביותר עבורך ללימודי מקצוע. 072-245-34-24


המנהל הטכני הוא מוסד לימודים המכשיר טכנאים לעבודות במגוון תחומים, המנהל הטכני הגדיר לו כמטרה להכשיר וללמד לצורכי עבודה ולכן מסלולי הלימודים והתכנים מתרכזים במיומנויות והידע העדכניים ביותר.


סגל ההוראה במנהל הטכני

סגל ההוראה במנהל הטכני מורכב מאנשי מקצוע מנוסים בתחומים והמקצוע שאותו הם מלמדים, מעבר לוותק והניסיון המקצועי למרצים יש יכולות וניסיון הדרכה שמביא את הסטודנטים להבנה ויכולת יישום מקצועית.


סביבת הלימודים

במנהלטק ישנן מעבדות עם ציוד המתאים לשוק העבודה הרלוונטי, מה שמבטיח מתן התנסות באתגרים הקיימים בזמן הווה בתחום. הסטודנטים לומדים לפתור תקלות ולהתמודד עם בעיות דומות לבעיות שבהן ייתקלו אחרי שיסיימו את הלימודים וישתלבו בשוק העבודה.


איך מתבצעים הלימודים במנהל הטכני?

בחלק המעשי בו דורש התלמיד יחס והכוונה יותר אישיים, הלמידה מתבצעת בקבוצות קטנות על מנת שכל תלמיד יזכה לתשומת הלב המספיקה מצד המנחה, הליווי הוא מקצועי ומעניק לתלמיד הרגשה של בטחון ויכולת בכל מה שקשור לתחום הלימוד. בנוסף, ישנם גם שיעורי תגבור לתלמידים שמעוניינים. מסלול הלימודים הוא גמיש ומאפשר לתלמיד להתאים את התכנים וזמני הלימודים לצרכיו האישיים, כולל לימודי ערב, בוקר, סופשבוע ושילובים שלהם.
 

היכן לומדים?

למנהלטק שני סניפים, סניף אחד בכפר סבא, קמפוס בית ברל וסניף נוסף בראשון לציון.פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה