פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי קוסמטיקה - JJ Cosmetics

לימודי קוסמטיקה  -  JJ Cosmetics

קוסמטיקה ומקצועות היופי

מכללת JJ  היא מכללה מובילה בתחום של קוסמטיקה ומקצועות היופי. במכללה של ג'וליה ג'ייקובסון מכשירים מידי יום קוסמטיקאיות במגוון רחב של קורסים ומסלולי הכשרה. מעבר לידע התאורטי בנוגע לעור, חומרים, כלים ושיטות ישנה התנסות מעשית שמביאה את הקוסמטיקאיות המתלמדות לרמת מיומנות ושליטה מעולה בשיטות ובכלים של המקצוע.


מהי רמת ההכשרה שמקבלים במכללה?

הלימודים במכללה מביאים את הקוסמטיקאית לרמת ידע וניסיון שאיתם היא יכולה לצאת ולהתחיל לעבוד בתחום מיד. לא רק לעבוד כשכירה במכון גם להקים ולפתוח עסק מצליח לקוסמטיקה וטיפוח.


מהם תחומי הלימוד במכללה?

תחומי הלימודי במכללה הם רבים – ביניהם עיצוב גבות ושעווה, פילינג, איפור מקצועי, איפור קבוע, בניית ציפורניים, דיקור קוסמטי, קוסמטיקה רפואית ועוד. שני החלקים המרכזיים של הקורסים השונים הם - חלק תאורטי, בו לומדים את העקרונות המנחים של הקורס והחלק  המעשי, בו תתנסו ותשתמשו בידע שמנלמד כך שניתן לראות כבר בקורס מהן התוצאות ואופי העבודה.


האם התעודה מוכרת?

במכללה פועלת תחת פיקוח משרד התמ"ת, והתלמידים במכללה זכאים לתעודת סטודנט מטעם התאחדות הסטודנטים, המקנה הטבות.


האם ניתן לשלם עם הפיקדון הצבאי?

בהחלט, ניתן לשלם עבור הקורסים  באמצעות הפיקדון הצבאי וכך לצאת אחרי הצבא עם מקצוע.


מלאי את הטופס ונציגה מטעם מכללת JJ תחזור אלייך בהקדם ותעזור לך לבחור את מסלול ההכשרה הנכון ביותר עבורך! לא רק שתלמדי כלים ושיטות מתחום הקוסמטיקה אלא שגם תקבלי ידע על איך להקים עסק עצמאי ולבנות קריירה בתחום הקוסמטיקה מקצועות והיופי.

 
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה