פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

האם כדאי ללמוד הנדסאי תוכנה?

האם כדאי ללמוד הנדסאי תוכנה?

האם כדאי ללמוד הנדסאי תוכנה?

אפשר לראות שהיום תחום התוכנה נוגע באזורים רבים: בחיים, בעבודה, בבית ובכלל. מתעשיות עתירות ידע ועד לסמרטפונים. לימודי הנדסת תוכנה מתפתחים ומתאימים עצמם לדרישה בשוק ולפיתוחי תוכנה ויישומים מתקדמים יותר. הלימודים במסלולי הנדסאי או מהנדס תוכנה הם לימודי הנדסה ודורשים יכולת ניתוח והבנה גבוהים אך כמו בכל מקצוע לימודי ידע תאורטי שבנוי במדרג לימודים נכון ותרגול מספיקים יכולים להכשיר כמעט כל אחד גם בתחום הזה.


נושאי לימוד עיקריים

נושאי הלימוד העיקריים מעבר לידע הבסיסי בהנדסה כמו מתמטיקה וסטטיסטיקה הם שפות תכנות ופיתוח שונות לבניית יישומי מחשב ואפליקציות לצרכים משתנים ועל גבי פלטפורמות שונות. כמו כן ידע בבסיסי נתונים והשימוש בהם.


עבודה בתחום הנדסאי תוכנה

ניתן לראות שהצורך בהנדסאי ומהנדסי תוכנה הוא גדול ואף עולה עם הקדמה, מי שמסיים הכשרה במסלולי התוכנה יכול למצוא עבודה במקומות עבודה רבים. בנוסף, מכיוון שישנם יישומים ושפות תכנות רבות תוכל למצוא מקום עם משרה שיותר מתאימה לך כמו לדוגמה פיתוח אפליקציות לאייפון או אנדרואיד.


הנדסאי תוכנה או מהנדס תוכנה

לימודי הנדסאי תוכנה הם לימודים במסלול קצר יותר וניתן לסיים את ההכשרה אחרי שנתיים ולצאת עם ידע ויכולת בתכנות. מהנדס תוכנה לעומת זאת לומד לתואר מהנדס במסלול ארבע שנתי ומקבל ידע יותר עמוק ומקיף בכל הנושא של תוכנה.


אם על פי הנתונים לעיל אתה מתעניין בלימודי הנדסאי תוכנה או מהנדס תוכנה התקשר כבר עכשיו ויועץ הלימודים שלנו יעזור לך למצוא את המקום הנכון עבורך ללימודי תוכנה. 072-245-34-24

 
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה