פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

האם כדאי ללמוד באוניברסיטה הפתוחה?

האם כדאי ללמוד באוניברסיטה הפתוחה?

האוניברסיטה הפתוחה

אחרי שכבר חשבת ובדקת איזה מסלול לימודים ואיזו הכשרה מקצועית מתאימה לך, עולה השאלה איזה מוסד לימודים יתאים עבורך ובאיזה אזור בארץ ללמוד. אחת השאלות שעולה היא: האם כדאי להירשם ללימודים באוניברסיטה הפתוחה?


מה התוקף של תואר באוניברסיטה הפתוחה?

תואר באוניברסיטה הפתוחה זהה לחלוטין מבחינת התוקף האקדמי שלו לתואר באוניברסיטה. תוכל גם ללמוד בהמשך לתואר שני באוניברסיטה הפתוחה או באוניברסיטאות אחרות.


לימודי תואר באוניברסיטה הפתוחה

הלימודים באוניברסיטה הפתוחה הם לימודים במסגרת גמישה יותר מבחינת זמני הלימוד, מקום הלימוד ותכנית הלימודים. כאן התלמיד יכול לבחור ולהתאים בעצמו את ההרכב של התכנים (בחירה מתוך מספר אפשרויות) שילמד כדי להשלים זכאות לתואר. הלימודים באוניברסיטה הפתוחה דורשים מהסטודנט משמעת עצמית גבוהה יותר ויכולת להתמודד עם שאלות וקשיים. חומרי הלימוד בקורסים השונים מותאמים ללמידה עצמית ובנוסף אפשר אך לא חובה להשתתף במפגשי הנחיה.


תנאי קבלה ללימודים באוניברסיטה הפתוחה

ללימודים באוניברסיטה הפתוחה אין תנאי קבלה או דרישות מוקדמות אחרות, כל אדם יכול להירשם ללימודים.


לסיכום הלימודים באוניברסיטה הפתוחה מאפשרים מסגרת לימודים גמישה יותר שמאפשרת לאנשים עם מגבלות של זמן ומרחק או כאלה עם העדפה ללימודים פתוחים וללא "לחץ לימודים" לימודי תואר ראשון מוכר. גם אנשים שמחזיקים משרה ולא יכולים לפנות מספיק זמן ללימודים סדירים באוניברסיטה, ימצאו שהלימודים באוניברסיטה הפתוחה נוחים יותר.


התקשר עוד היום ליועץ הלימודים שלנו  072-245-34-24  כדי לקבל עזרה בבחירת מסלול הלימודים ומוסד הלימודים.

 
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה