פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

קורס שיווק ומכירות

קורס שיווק ומכירות

שיווק ומכירות

אתה רוצה להצליח בשיווק ומכירות, אם אתה מהצפון, הדרום או המרכז לימודי שיווק ומכירות יעניקו לך ידע תאורטי וניסיון מעשי לשליטה ויכולת בשיווק ומכירות. ללא שיווק ומכירות או אם לעסק ישנו צוות שיווק ומכירות לא מיומן, לעסק אף על פי שייצר ויציג מוצר טוב ואיכותי יהיה קשה מאוד לשרות ולהצליח.

ניתן ללמוד גם באמצעות המרכז האוניברסיטאי אריאל שבשומרון, אשר מספקי לסטודנטים הלומדים בו חומר רב.


אנשי השיווק והמכירות הם אלה שמשלימים את המחזור הם יוצרים את הביקוש למוצר וגם את המכירה וקבלת התמורה עבור המוצר. ישנם אפיקי שיווק ושיטות למכירה שהולכות ומשתכללות עם הזמן ואיש השיווק חייב להיות מעודכן ולשים את העסק ואת המוצרים בערוצי השיווק המתחדשים ללא ידע והבנה של הנושא יהיה קשה מאוד לשמור על נפח מכירות וקהל צרכנים.


לימודי שיווק ומכירות מלמדים את הסטודנט את העקרונות והמושגים הבסיסיים של עולם השיווק והמכירה, לאחר מכן בהדרגה מספקים לו כלים ודרכים שונות לשיווק ומכירה, כך הסטודנט בונה את הידע שלו ואת הניסיון שלו עד לרמה של שליטה בתחום.


מקצוע השיווק מתעדכן ומתחדש יחד עם הקדמה הטכנולוגית והאינטרנט, ישנה דרישה שהולכת וגוברת לאנשי שיווק חדשים - כאלה עם ידע והבנה בדרכי שיווק ברשתות חברתיות, קידום ומכירות באינטרנט, קידום באמצעות סרטונים והדרכה ביו טיוב ועוד.


מלא ושלח את הטופס המצורף עם הפרטים המלאים שלך ויועץ לימודים מתחום השיווק והמכירות יחזור אליך כדי להתאים עבורך את מסלול הלימודים ומוסד הלימודים הנכונים ביותר עבורך!

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה