פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

קורס טכנאי שיניים מוסמך

קורס טכנאי שיניים מוסמך

קורס טכנאי שיניים מוסמך

טכנאי שיניים הוא מקצוע טכני שלמעשה משמש עזר ותמיכה לרפואת השיניים. לימודי טכנאי שיניים יכשירו אותך במקצוע מבוקש וחלק בלתי נפרד מרפואת השיניים. הטכנאי הוא זה שעובד מאחורי הקלעים ומכין את המבנים, שחזורים, מערכות שיניים, פרוטזות וכדומה, הטכנאי לא מתקין או עובד למעשה ישירות עם המטופל אך מספק לרופא השיניים את מה שנדרש לשם הטיפול.


ישנם מספר דרגות הסמכה לטכנאי שיניים, ההסמכה ניתנת באישור משרד הבריאות לאחר עמידה במבחני הרישוי הממשלתיים ובכפוף לתקנות רופאי השיניים. לכל אחת מרמות ההסמכה תידרש לעבור בחינה כאשר לדרגות הבכירות יותר יהיה עליך גם להציג ניסיון מעשי מוכח בתחום.


הלימודים מגוונים ומתחילים בלימוד יסודות ומבואות לרפואת שיניים וטכנאות שיניים וממשיכים בהדרגה עד לידע בניהול מעבדות שיניים, ישנם קורסים רבים המקיפים את החומרים, הכלים ושיטות לעבודה בטכנאות שיניים. הידע שנלמד בקורס יצייד אותך בידע, תרגול ובכלים מעשיים להתמצאות ויכולת בתחום, כמו כן יכין אותך למבחני ההסמכה.


כדי להתקבל למסלול יידרשו ברוב המקרים תעודת בגרות ושנים עשר שנות לימוד לפחות, הלימודי אורכים כשנתיים כשלאחר מכן יש לגשת למבחני ההסמכה.

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה