פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

קורס וורד - Word

קורס וורד - Word

וורד Word

בעידן בו המחשב הפך לכלי עזר מרכזי בעבודה, בבית ואפילו בדרכים באמצעות מחשבים ניידים, הכרת המחשב והשימוש בו מקבלים חשיבות רבה. כלי מרכזי ואחד מהשימושים העיקרים של המחשב הוא תוכנת אופיס ובעיקר וורד המשמשת לכתיבת מסמכים, טבלאות, תרשימים, ספרים וכדומה.


וורד הוא מעבד תמלילים מתקדם של חברת מיקרוסופט, וורד נחשב לאחת התוכנות הנפוצות ביותר לעיבוד תמלילים. התוכנה מגיעה בדרך כלל כחלק ממערכת אופיס (MS Office). התוכנה מאפשרת שילוב של מלל יחד עם אובייקטים של תמונה, טבלה ועוד וכך מאפשרת הפקה של מכתבים, פקס, חוברות וספרים.


וורד מכילה כלים רבים לעבודה עם מלל כגון עיצוב טבלאות, שמירת גרסאות, עיצוב אוטומטי, יצירת קובצי תבנית, הערות שוליים והערות סופיות, יצירת תוכן עניינים ואינדקס ומפתחות, יצירת טפסים, חיפוש והחלפת טקסט משוכללות. הגנה על מסמך ומעקב אחרי שינויים בטקסט, סימון ותיקון שגיאות כתיב ועוד כלים רבים אחרים לעיבוד תמלילים יעיל ואיכותי.


בקורס וורד תלמד את הכלים השונים והאפשרויות שהתוכנה מספקת, שליטה וידע טוב בתוכנה יכול לסייע ולשפר בצורה משמעותית את המוצרים שלך. באמצעות שימוש נכון ניתן להפיק עבודות ופרוייקטים גדולים עם ניצול יעיל של הזמן ובאיכות גבוהה. גם מי שמכיר ויודע להשתמש בוורד יגלה שיש לו הרבה מה ללמוד על התוכנה והיכולות שלה.

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה