פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

רונן אורן

העלמת מס הכנסה היא עבירת הצווארון הלבן הנפוצה ביותר. הסיבה לכך היא ברורה - אנו חיים במדינה בה התושבים משלמים כמות אדירה של מיסים,  ואחוז המיסים המשולמים הולכת וגדלה יחד עם ההכנסה.
אנשים שהסתבכו בענייני העלמת מס חייבים לפנות לשירותי עורכי דין דיני עבודה. עורכי דין אלו מתמחים בענייני העלמות מס, ומספקים פתרונות ושירות ייצוג עבור לקוחותיהם.

עורך דין פיננסי מהטובים והמוערכים בארץ, הוא עו"ד רונן אורן. עורך דין פלילי עו"ד רונן אורן הינו בעל ניסיון של שנים בתחום הפלילי והוא מכיר את ספר החוקים על בוריו. מאחורי עורך דין רונן אורן שנים רבות של ייצוג אנשים החשודים בהעלמות מס, וכמות הזיכויים שהוא השיג עבור לקוחותיו הינה מעוררת התפעלות.

לפי רונן אורן עו"ד שאינו מוכן לסייע ללקוחותיו רק מכיוון שהם חשודים בהעלמות מס הוא פשוט בוגד במקצועו – פעמים רבות, אנשים פשוט עושים טעות לא מכוונת. כתוצאה מכך מיד יוצא דווח על העלמת מס שפוגע בהם קשות.

על כן, רונן אורן מפציר בכל אדם החשוד בהעלמת מס, לפנות ישירות לעורך דין פלילי פיננסי, המתמחה בענייני עבודה. גם עורך הדין לא יצליח להביא לזיכויו המלא של לקוחו, אין כל ספק שהוא יצליח לסייע בייצוג הוגן וטוב יותר.

רונן אורן טוען כי חזקת החפות היא החשובה מכל, ואסור לשפוט אדם לפני שהוכחה אשמתו. פעמים רבות נתקל אורן באנשים שכולם היו בטוחים באשמתם – אך זו הוכחה כעורבא פרח.  חשיבות גדולה במיוחד מייחס אורן לפוליטיקאים שנחשדים בהעלמות מס -  דיני מיסוי נוטים להחמיר עוד יותר, כאשר האדם הנחשד בהם הוא ידוען בציבור – שלא לדבר על פוליטיקאי-  ממנו הציבור מצפה למעט יותר דוגמה אישית.

נראה כי בעיית העלמות המס לא תיפתר עד שהשלטון יחליט להוריד את רמת המיסוי. עד אז, ככל הנראה,  עברייני צווארון לבן ימשיכו להציף את בתי הכלא.
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה