פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי הנדסת אנוש לתואר ראשון

לימודי הנדסת אנוש לתואר ראשון - כללימקלדת ארגונומית

 

לימודי הנדסת אנוש שגם נקראת ארגונומיה, היא תחום לימודים הקשור לתחומי הנדסה שונים ובעיקר להנדסת תעשייה וניהול. במסגרת הלימודים נלמדים קורסים שונים שעומדים על היחס שבין האדם לסביבה. ישנם מספר נושאים מרכזיים בתחום האחד הוא ההיבט הפיזיולוגי והשני המרכזי הוא ההיבט ההכרתי (קוגניטיבי).


הידע והיישום של הנדסת אנוש באים לשפר את נוחות השימוש והממשק בין האדם לסביבה ולטכנולוגיה ומשפרים את יכולת התפקוד, הבריאות והתפוקה של האדם מהמוצר. בפיתוח מוצרים נותנים חשיבות להיבטים של ארגונומיה והנדסת אנוש. התחום הפך להיות מבוקש היות שעם השיפור בטכנולוגיות הייצור, הבידול והיתרון של מוצר אחד על פני האחר בא ברוב המקרים בארגונומיה והנדסת האנוש.


לימודי הנדסת אנוש - הגשמה

 

אם אתה רוצה להשתלב בתחום מרתק שבוחן ומתאים את המוצרים בסביבת החיים של האדם ומביא לכך שיהיו לנוחים יותר לשימוש, בטוחים ושמאפשרים להפיק את המיטב, לימודי הנדסת אנוש יעניקו לך את הידע התאורטי והניסיון המעשי בתחום. זהו נושא נדרש בתחומי הייצור והתרומה שלו לאדם היא גדולה.


לימודי הנדסת אנוש - נושאי לימוד עיקריים

 

ייתכנו שינויים במתכונת הקורסים הנלמדים בלימודי הנדסת אנוש בין מוסד לימודים אחד לאחר, אך ברוב המקרים יילמדו תכנון ופיקוח על ייצור, עיצוב ממשקי משתמש, עבודה תחת מגבלות פיזיולוגיות, מערכות אדם מכונה, עיבוד מידע בתנאי לחץ ועייפות, מודלים של מערכות מורכבות בארגון, שימושי מחשב, יישומי תוכנה, גורמי אנוש בבטיחות בדרכים, מערכות ייצור משולבות מחשב ועוד. הלימודים יעניקו היכרות ויפתחו אצל הסטודנט את היכולת לבחון ולזהות נקודות חריגה ולהציע פתרונות לשיפור הארגונומיה והנדסת האנוש.

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה