פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי מימון ובנקאות לתואר ראשון


לימודי מימון ובנקאות לתואר ראשון - כללילימודי מימון ובנקאות לתואר ראשון

 


לימודי מימון ובנקאות לתואר ראשון נלמדים בדרך כלל במסגרת לימודי כלכלה או מנהל עסקים, הקורסים הנלמדים במסלולים אלה עוסקים בבנקאות, שוק ההון ומימון. ענף הבנקאות ושוק ההון בעידן שלנו הוא מעמודי התווך של הכלכלה העולמית והקדמה, הכלים הפיננסים הללו מביאים למימוש ומימון פרויקטים גדולים שמשפיעים על התרבות. התיאוריות השונות הקשורות במימון, תקצוב, גיוס הון וניהול פרויקטים יחד עם הבנת הסיכונים הפיננסים כל אלה ועוד נלמדים במסגרת התואר.


לימודי מימון ובנקאות לתואר ראשון - הגשמה

 


אם בחרת להשתלב בתפקיד העוסק במימון, חישובי ריבית, גיוס הון, מימון פרויקטים ובאופן כללי להתעסק בכל מה שקשור לפיננסים, לימודי מימון ובנקאות יעזרו לכם עם הוצאת חשבונית לשכיר יספקו לך את הידע התאורטי והכלים המעשיים לעשות זאת. תוכל להחזיק משרה כבנקאי, מנהל פיננסים, יועץ השקעות ומימון ועוד.


לימודי מימון ובנקאות לתואר ראשון - נושאי לימודי עיקריים

 


במסגרת הלימודים לתואר ראשון במימון ובנקאות נלמדים נושאים רבים, ייתכן הבדל בין הנושאים בין מוסד לימודים אחד לאחר אך ברוב מוסדות הלימוד תלמד מיקרו כלכלה, מתמטיקה, סטטיסטיקה, מבוא למחשבים, יסודות החשבונאות, מאקרו כלכלה, יסודות ה-מימון, יסודות הניהול, ניתוח דוחות כספיים, דוחות מתואמים, יסודות ה-בנקאות, ניהול תיקי השקעות, דיני בנקאות, שוק ההון בישראל, ניירות ערך, הבורסה, רשות ניירות הערך, דיני ניירות ערך, ניהול אשראי בנקאי, ניהול נכסים, ניהול סיכונים ומידע על שער הדולר הקנדי.


לימודי מימון ובנקאות לתואר ראשון -משך הלימודים ותעודה

 


הלימודים לתואר ראשון במימון ובנקאות נמשכים שלוש שנים כשבסופם במידה והסטודנט עמד בכל הדרישות של מוסד הלימודים הוא יהיה זכאי לתעודת B.A, תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון, או במנהל עסקים עם התמחות במימון.


פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה