פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי וטרינריה

לימודי וטרינריה - כללי


וטרינריה עוסקת ברפואת בעלי חיים, אבחון, טיפול, ריפוי ומניעה של מחלות ותפקודים לקויים בבעלי חיים. לווטרינריה יש חשיבות רבה בחיים בטיפול בחיות בית ומחמד, חיות משק, חיות עבודה, חיות בר וכדומה. החיות מספקות חלק גדול מהמזון אותו אנחנו אוכלים ולכן חשוב מאוד לבדוק ולמנוע מעבר של מחלות וזיהומים מבעלי החיים. היום הווטרינריה התפתחה ותחומי ההתמחות בנושא התפתחו וכוללים גם טיפולי שיניים, ניתוחים כירורגיים ומחקר.


לימודי וטרינריה - הגשמה


אם אתה אוהב בעלי חיים ורוצה להשתלב בתחום רפואה מתפתח עם נושאי מחקר ועבודה רבים, לימודי וטרינריה לתואר דוקטור יעניקו לך ידע תאורטי וכלים יישומיים בנוסף להתנסות מעשית בנושא וטרינריה ורפואת בעלי חיים. אנחנו בהגשמה נעזור לך למצוא את מוסד הלימודים המתאים ביותר עבורך ללימודי וטרינריה.


לימודי וטרינריה - נושאי לימוד


לימודי הווטרינריה מיועדים לבוגרי תואר ראשון במקצועות ביולוגיים, החלק הראשון של הלימודים הסטודנט

ילמד את מקצועות הרפואה הווטרינרית הקדם קליניים והקליניים בעזרת הוא ישתתף בהרצאות וסמינרים, מעבדות ותרגול מעשי. בשנה האחרונה ללימודים יעבור הסטודנט לעבודה מעשית במקצועות הרפואה הווטרינרית השונים זוהי עבודה קלינית עם חיות המשק יחד עם אנשי בריאות הציבור וגהות המזון. הלימודים מסתיימים לאחר בחינות הגמר לתואר.


לימודי ווטרינריה - תעודה


לימודי הווטרינריה נמשכים ארבע שנים. בסיום מסלול ההכשרה עם עמידה בהצלחה בתנאי מוסד הלימודים ומבחני הגמר זכאי הסטודנט לתואר דוקטור לרפואה וטרינרית D.V.M. כדי לעסוק במקצוע בארץ יש לקבל אישור ממנהל השירותים הווטרינריים.


לימודי וטרינריה - תנאי קבלה


למסלול הלימודים יתקבלו בוגרי תואר ראשון בחקלאות, רפואה, רפואת שיניים, מדעים ביו-רפואיים מדעי המעבדה הרפואית, רוקחות, ביו-טכנולוגיה, מדעי הטבע, מדעי הים והנדסה ביו רפואית. על הבוגרים להציג ציון ממוצע מעל 80 וכן ציונים גבוהים בקורסים הקשורים למקצוע. גם הציון הפסיכומטרי יבחן ומועמדים בעלי ציון גבוהה יתקבלו.


פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה