פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

הבהרת מילים בזמן הלימודים

הבהרת מילים בזמן הלימודים


מהי הבהרת מילים, ובכן הבהרת מילים היא הפעולה או הדרך שבאמצעותה התלמיד הופך מילה שהוא אינו מבין למובנת ברמה כזאת שהוא יכול להשתמש ולהבין את הרעיונות שמועברים באמצעות אותה מילה. המילה עצמה מסמלת פעולה, עצם או כל דבר שקיים בעולם שלנו. בזמן הלימודים תלמיד נתקל במילים שאינן מובנות לו, כאן הבהרת המילה הופכת לדבר קריטי באם התלמיד באמת רוצה להבין ולעסוק בהצלחה בנושא. תלמיד עשוי לנטוש את הקורס שהוא לומד אם הוא השאיר מילה לא מובנת מאחור.


כישלון ביישום נושא הלימוד


להמשיך ללמוד כאשר ישנן מילים שאינן מובנות מביא לאי יכולת ליישם את הידע, זה כמו לבקש מאדם שלא יודע מה זה תפוחים ללכת לשוק ולקנות תפוחים, זה יהיה לגמרי מקרי והסיכוי הוא קלוש ביותר שהוא יחזור עם תפוחים. יותר סביר שהוא ירגיש מבולבל וטיפש ולא יהיה מוכן לעסוק ברכישת מצרכים בשוק.


אז מה עושים


קודם כל אם ברצונך להצליח ולהתקדם בנושא שאותו אתה לומד, תוודא שאתה מבין את המילים והסמלים שאתה נתקל בהם, ישנן מילים שהן ממש הבסיס של המקצוע והמשמעות שלהן צריכה להיות לך מאוד ברורה, לרמה שאתה אפילו לא צריך לחשוב כדי לדעת מה המשמעות, זה כמו שכיסא זה משהו שהוא מאוד ברור לך. הדרך הטובה ביותר להבין מילה היא באמצעות מילון, מילון הוא אחד מכלי הלימוד המרכזיים שלך, הוא זה שעוזר לך להבין מה זה תפוחים ולחזור הביתה עם תפוחים, שמח ומאושר.


פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה