פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד - כללי

התקשרו עכשיו - 072-245-34-24

האנדרואיד היא מערכת הפעלה למכשירי סמארטפון וטאבלט, המערכת מפותחת על ידי Open Handset Aliance כשגוגל מובילה את הפיתוח. מערכת ההפעלה אדרואיד היא המתחרה המרכזית של מערכת ההפעלה IOS מבית אפל. רוב פיתוח האפליקציות לאנדרואיד נעשה באמצעות גרסת JAVA מותאמת. את האפליקציות ניתן להוריד מחנות האפליקציות של גוגל או מאתרי צד שלישי. ברבעון האחרון של 2010 נרשמה האנדרואיד כפלטפורמת הסמרטפון הנמכרת ביותר בעולם. הביקוש למפתחי אפליקציות לאדרואיד ממשיך לעלות היות וכולם רוצים להשתמש בממשק הנוח של סמרטפון וטאבלט לשם קידום מכירות ואספקת שירותים.


קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד - הגשמה


אם אתה איש פיתוח ויש לך גישה למחשבים, אתה יכול להיכנס בקלות לעולם פיתוח האפליקציות, אפשרויות התעסוקה הולכות ומשתפרות והפוטנציאל הרווחי בתחום הוא גדול ביותר. תוכל תוך זמן קצר להימנות בין מפתחי האפליקציות לאנדרואיד שהולכת וגדלה. בהגשמה המטרה שלנו היא לעזור לך למצוא את מוסד ההכשרה המתאים ביותר עבורך ללימודי פיתוח אפליקציות לאנדרואיד.


קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד - נושאי לימוד


הקורס מיועד בעיקר למי שיש לו רקע בתכנות. בחלק הראשון תלמד על שפת הפיתוח JAVA תוך כדי ניסיון והיכרות מעשית עם השפה. לאחר מכן הקורס יתמקד בהיבטים השונים הקשורים לפיתוח אפליקציות לאנדרואיד כשבחלק האחרון תלמד על נושאים ואפשרויות מתקדמות. הכלים והידע שתקבל יכינו אותך לעבודה מעשית בתחום ולאפשרות השתלבות מהירה בפיתוח לאנדרואיד לאחר סיום קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד אשר עונה על צרכי השוק ואכן, אם חיפשתם פיתוח אפליקציות לאנדרואיד עליכם לפתח אפליקציה איכותית במיוחד וליהעזר במקצוענים לשם כך.


קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד - תעודה


עם סיום הקורס ועמידה בכל התנאים והדרישות שהעמיד מוסד הלימודים תהיה זכאי לתעודת סיום מטעם מוסד הלימודים. לגבי פרטים נוספים בנוגע לקורס והתנאים ניתן ליצור קשר עם מוסד הלימודים.


קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד - תנאי קבלה


תנאי הקבלה עשויים להשתנות בין מוסד לימודים אחד לאחר. ברוב המקרים יידרש ידע מוקדם בתכנות ובמקרים מסויימים אף מבחן התאמה. לפרטים נוספים יש לפנות למוסד הלימודים.


פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה