פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי הנדסה גרעינית

לימודי הנדסה גרעינית - כללי

הנדסה גרעינית

לימודי הנדסה גרעינית עוסקים בחקר האטום ומרכיביו ובדרכים לפיתוח אנרגיה ומוצרים מתחום הגרעין, המוצרים והשימושים של הגרעין משפיעים על הרפואה, אנרגיה וחשמל, תעשיות צבאיות ונשק ועוד. העבודה עם הגרעין נעשית בכורים גרעיניים, אלו הם מתקנים מיוחדים שיש בהם כלים לביקוע אטומי מבוקר. זהו תחום מרתק שבאופן תאורטי יכול לפתור את בעיות האנרגיה והזיהום בעולם, ייצור אנרגיה ממים כאשר החומר שנפלט יהיה הליום שאינו מזיק כלל לסביבה.


לימודי הנדסה גרעינית - הגשמה


אם אתה רוצה לעסוק במחקר ופיתוח מוצרים חדשניים ומהפכניים בתחום האנרגיה, רפואה, תעשיות צבאיות וכדומה, לימודי הנדסה גרעינית יספקו לך את הידע העיוני וההתנסות המעשית בגרעין. תוכל לתכנון ולתחזק כורים אטומיים ולהשתמש בהם לייצור חומרים ואנרגיה. אנחנו בהגשמה נעזור לך למצוא את מוסד הלימודים המתאים היותר עבורך ללימודי הנדסה גרעינית.


לימודי הנדסה גרעינית - נושאי לימוד


מבין נושאי הלימוד בהנדסה גרעינית תלמד מתמטיקה, פיזיקה, חשבון אינטגרלי ודיפרנציאלי, הנדסת תוכנה, כורים גרעיניים, טכנולוגיות גרעין, התנהגות חומרים בשדה קרינה, יסודות אנרגיה גרעינית, דלק גרעיני, חשמל, קרינה ועוד. לימודי הנדסה יכולים לשפר את איכות החיים של כל אחד ואחת מכם. הלימודים מתמקדים בחקר הגרעין והשימושים האפשריים בו ומכינים את הסטודנט לעבודה המעשית בתחום.


לימודי הנדסה גרעינית - תעודה


 

תואר ראשון בהנדסה גרעינית: משך הלימודים במסלול תואר ראשון למהדס גרעין הוא ארבע שנים כשבסיומן במידה והתלמיד עמד בהצלחה בכל הדרישות של מוסד הלימודים הוא יהיה זכאי לתעודת תואר ראשון בהנדסה גרעינית B.Sc.

תואר שני בהנדסה גרעינית: משך הלימודים לתואר שני בהנדסה גרעינית הוא שנתיים כשבסיומן ועם עמידה בהצלחה בדרישות יהיה זכאי הסטודנט בתעודת תואר שני בהנדסה גרעינית M.Sc.

דוקטורט: התואר השלישי יוענק למי שבחר בלימודי המשך לדוקטור בהנדסה גרעינית ועמד בהצלחה בדרישות של מוסד הלימודים. מוסדות לימודים שונים זוכים במוניטין בהתאם למיומנות וההצלחה של בוגריהם ולכן תעודת הסמכה של מוסד אחד עשויה להיות יותר יוקרתית מאחרת.

 

לימודי הנדסה גרעינית - תנאי קבלה


תנאי הקבלה לתואר ראשון בהנדסה גרעינית משתנים בין מוסד לימודים אחד לאחר ונקבעים בעיקר משקלול ציון המבחן הפסיכומטרי עם ממוצע הבגרות, מוסדות לימודים עשויים לבקש ראיון קבלה כתנאי קבלה נוסף.


פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה