פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי סיעוד לתואר ראשון

לימודי סיעוד לתואר ראשון - כללי

לימודי סיעוד

סיעוד הוא מתן עזרה, ישנם אנשים עם מוגבלויות שאינם יכולים לבצע חלק מהמטלות וכאן נכנס מי שעוסק בסיעוד ומגיש עזרה, מקצועות הסיעוד הם מגוונים וכוללים אחיות, עובדים סוציאליים, סניטרים, פסיכולוגים, מטפלת בית וכדומה. תחום הסיעוד מקיף את הסיוע לפרט, המשפחה והקהילה ודואג לבריאותם הגופנית והנפשית. עם הקדמה וההתפתחות בתחום הבריאות עלתה תוחלת החיים ואיתה מספר הנזקקים לשירותי סיעוד. עזרה לזולת ובכלל היא מעלה ויכולת מאוד מוערכות ומי שניחן בה יכול לפתח את היכולת והמקצועיות במסלול לימודי סיעוד לתעודה.


לימודי סיעוד לתואר ראשון - הגשמה


אם את מחפשת תחום העוסק במתן עזרה, בריאות ושיפור מצבם של הפרט והקהילה, לימודי סיעוד לתואר ראשון יספקו לך את הידע התאורטי ויעניקו לך כלים מעשיים שיעזרו לך להתקדם ולהצליח כאחות מוסמכת, מיילדת, יועצת סוציאלית, אחות מעשית ועוד תוכלי כמובן להמשיך וללמוד לתואר שני ודוקטורט בסיעוד. אנחנו בהגשמה נעזור לך למצוא את מוסד הלימודים והמסלול המתאימים לך ביותר.


לימודי סיעוד לתואר ראשון - נושאי לימוד


ֿלימודי סיעוד כוללים מגוון נושאי לימוד וביניהם מדעי החברה, מדעי הטבע, תקשורת, מבוא לפסיכולוגיה, סוציולוגיה, שיטות מחקר, כימיה, פיזיקה, מתמטיקה, התנהגות ארגונית, אנטומיה, פיזיולוגיה, עזרה ראשונה, אימונולוגיה, סיעוד בקהילה, סיעוד הילד, סיעוד המתבגר ועוד. מסלול ההכשרה כולל ידע מעשי במתן עזרה ראשונה ועבודה עם חולים ומקרים הדורשים סיעוד.


לימודי סיעוד לתואר ראשון - תעודה


עם סיום מסלול ההכשרה ועמידה בהצלחה בתנאים שהציב מוסד הלימודים יהיו זכאים הבוגרים לתעודת תואר ראשון B.N או B.S.N. משך הלימודים לתואר הוא ארבע שנים, לימודי השלמה יכולים להמשך בין שנתיים לשלוש בהתאם לידע הקודם של הסטודנט. יש לציין שיש לעבור מבחני הסמכה של משרד הבריאות כדי לעסוק במקצוע האחות והפסיכולוג, מבחני הסמכה דומים יערכו על ידי משרד הרווחה והשירותים החברתיים למי שמעוניין לעסוק בעבודה סוציאלית.


לימודי סיעוד לתואר ראשון - תנאי קבלה


תנאי הקבלה למוסדות הלימוד השונים משתנים ותלויים במוסד הלימודים, על פי רוב הם מסתמכים על שקלול ממוצע הבגרות והציון במבחן הפסיכומטרי במקומות מסוימים גם ראיון קבלה הוא חלק מהדרישות. תנאי הקבלה הם בינוניים.


פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה