פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי הנדסת אלקטרוניקה לתואר ראשון

לימודי הנדסת אלקטרוניקה לתואר ראשון - כללי

לימודי אלקטרוניקה

לימודי הנדסת אלקטרוניקה עוסקים בזרימה וניווט של אלקטרונים, תכנון ובנייה של מעגלים אלקטרוניים לצרכים שונים. זהו נושא מתוך הנדסת החשמל שעוסק בצורה מעמיקה במוליכים למחצה ומעבר של אלקטרונים דרך מוליכים למחצה. כל רכיב שמווסת תנועת אלקטרונים נכלל בהנדסת אלקטרוניקה. השימושים והייעוד של מעגלים אלקטרוניים נמצא בכל תחומי החיים טלוויזיה, רדיו, מחשבים, רפואה, תעשייה, אחסון מידע ,תחבורה, טיס, בטחון ונשק ועוד תחומי חיים רבים.


לימודי הנדסת אלקטרוניקה לתואר ראשון - הגשמה


אם אתה בעל אוריינטציה מדעית ולוגית ובחרת להשתלב בתחום שפורץ קדימה ונוגע בכל תחומי החיים, שיוצר ציוד ואמצעים שהופכים את החיים ליותר פשוטים ומהנים, מייעל תהליכי עבודה וייצור ועוד, לימודי תעודה בהנדסת אלקטרוניקה תספק לך ידע עיוני ומעשי בנושא. תוכל להשתלב במגוון מקצועות ותפקידים במשק כמו תכנון ופיתוח אמצעים לרפואה, הגנה, מחשבים, מערכות הנחיה, רובוטיקה, ושלל תפקידים בקדמה הטכנולוגית. מטרתנו בהגשמה לספק לך מידע כדי שתוכל למצוא את המקום המתאים ביותר ללימודי הנדסת אלקטרוניקה לתואר ראשון.


לימודי הנדסת אלקטרוניקה לתואר ראשון - נושאי לימוד


הלימודים להנדסת אלקטרוניקה כוללים נושאים רבים מתחום ההנדסה והטכנולוגיה, ביניהם מתמטיקה, פיזיקה, חשמל, לוגיקה, מעגלים אלקטרוניים, מחשבים ומעבדים, תקשורת נתונים ועוד. הרבה מנושאי הלימוד במסלול מתעדכנים ומתאימים להתקדמות המהירה של הטכנולוגיה. אפשרויות ההתפתחות של הסטודנט רבות ומגוונות וכמו כן הדרישה לאנשי מקצוע בעלי הכשרת מהנדס אלקטרוניקה.


לימודי הנדסת אלקטרוניקה לתואר ראשון - תעודה


במידה ועמדת בהצלחה בכל הדרישות של מוסד ההשכלה תהיה זכאי בסיום הלימודים לתעודת תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה B.Sc. משך הלימודים הוא ארבע שנים.


לימודי הנדסת אלקטרוניקה לתואר ראשון - תנאי קבלה


תנאי הקבלה ללימודי הנדסת אלקטרוניקה עשויים להשתנות בין מוסד לימודים אחד לאחר ועליך לפנות למוסד הלימודים כדי לקבל מידע מדויק ועדכני. תנאי הקבלה נקבעים ברוב המקרים על פי ציון המבחן הפסיכומטרי בשקלול עם ממוצע הבגרות יש מקומות שגם יערכו ראיון קבלה.

 

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה