פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי קרימינולוגיה לתואר ראשון

 

 

לימודי קרימינולוגיה לתואר ראשון - כללי


לימודי תעודה בקרימינולוגיה עוסקים בחקר הפשע וההתנהגות הסוטה, מחקר והבנה של התנהגות נורמטיבית בהשוואה להתנהגות הקרימינלית. בכל חברה במהלך השנים מתפתחים ערכי המוסר והעקרונות של מה מותר ומה אסור, החברה לאחר מכן אוכפת את שמירת אותם ערכים ומשתמשת במנגנוני צדק על מנת להרחיק את האנשים והקבוצות שחורגים מהנורמות הללו שהוגדרו. חקר ההתנהגות והבנת המניעים של הפושע והאדם המוסרי הם מרתקים ומעניינים. ישנו היום ביקוש לידע בתחום הזה.


לימודי קרימינולוגיה לתואר ראשון - הגשמה


אם אתה בוחר בקריירה במסגרת אכיפת החוק ושמירה על החברה והתרבות המוסרית, אם במסגרת עבודה עם המשטרה, חינוך ומניעה, עזרה לבני נוער, שיקום אסירים, מחקר מתקדם בנושא וכדומה. לימודי תעודה בקרימינולוגיה ייתנו לך ידע תאורטי ומחקרי, הבנת העקרונות, הבסיס להתנהגות סוטה או פושעת וכלים מעשיים ליישום בתחום הקרימינולוגיה. זהו נושא מרתק שזקוק לעזרה בפיתוח והגנה על התרבות. אנחנו בהגשמה מעוניינים שתמצא את המקום בו תוכל ללמוד ולהתמקצע בנושא בדרך שתתאים לך ביותר.


לימודי קרימינולוגיה לתואר ראשון - נושאי לימוד


לימודי תעודה בקרימינולוגיה כוללים נושאי לימוד מגוונים. לימודי הבסיס כוללים קורסים בפסיכולוגיה, סוציולוגיה, אנתרופולוגיה, יסודות המשפט, שיטות מחקר, תאוריות בקרימינולוגיה ועוד. הלימודים מבססים אצל התלמיד יכולת להבנת ההתנהגות וכמו כן ידע בנושא החוק והמוסר. אם בחרת להמשיך במסלול יישומי הלימודים יתרכזו בעבודה מעשית עם המשטרה, מוסדות כליאה וענישה, בתי משפט, בתי חולים, מוסדות נוער וכדומה. המסלול העיוני קליני מתרכז בידע תאורטי ומשפר את יכולתו של הסטודנט במחקר.


לימודי קרימינולוגיה לתואר ראשון - תעודה


כשתסיים את מסלול הלימודים ותעמוד בהצלחה בתנאים שהציב מוסד הלימודים תהיה זכאי לתעודת תואר ראשון בקרימינולוגיה - B.A בקרימינולוגיה. תוכל להמשיך ללימודי מוסמך אוניברסיטה בקרימינולוגיה. ישנה אפשרות ללימודי קרימינולוגיה במסלול רב חוגי בהתאם למוסד הלימודים. תוכל לפנות למוסדות הלימוד כדי לקבל את המידע המלא.


לימודי קרימינולוגיה לתואר ראשון - תנאי קבלה


מוסדות הלימוד עשויים להציב תנאי קבלה שונים אך בדרך כלל תנאי הקבלה לא קשים, הציון הפסיכומטרי וממוצע הבגרות ולעתים ראיון קבלה הם שמרכיבים את תנאי הקבלה ברוב המקרים. כדי לדעת מהם תנאי הקבלה של מוסדות הלימוד שמעניינים אותך עליך לפנות אליהם.


פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה