פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי מדעי הרוח לתואר ראשון

לימודי מדעי הרוח לתואר ראשון - כללי


לימודי מדעי הרוח על פי הגדרתם הם לימודים שאינם קשורים לבחינה, מדידה ובדיקה של העולם החומרי, הם לימודים שעוסקים ברוח האדם, מחשבותיו ומאפייניו. לימודי מדעי הרוח כוללים מגוון נושאי לימוד כמו פילוסופיה, ספרות, תאולוגיה, בלשנות, היסטוריה, ארכאולוגיה, אומנות, גאוגרפיה וכדומה. מסלולי הלימוד במדעי הרוח נותנים לסטודנט ידע תאורטי וכלים שבאמצעותם הוא יוכל לבחון תופעות חברתיות ודפוסים התנהגותיים. הבחינה של כיווני המחשבה השונים והרעיונות לגבי הרוח וההתנהגות מאפשרים לתלמיד מעבר להבנה מעמיקה של התיאוריות לבנות ולעצב את אישיותו ונקודת מבטו לגבי הקיום.


לימודי מדעי הרוח לתואר ראשון - הגשמה


אם אתה בוחר ללמוד במסלול לימודים עיוני, כזה שייתן לך ידע לגבי החיים והרוח, לימודים בתחום מדעי הרוח מתאימים לך. תוכל לפתח מעבר ללימודים הכלליים בנושאי הרוח את הכיוון שבו אתה רוצה להתמחות כמו אומנות, מוזיקה, התנהגות, פילוסופיה ועוד. ההכשרה האקדמית תעשיר אותך ותפתח אצלך את היכולת להעריך וללמוד על נושאים הומניים שונים. בהגשמה המטרה שלנו היא לעזור לך למצוא מוסד לימודים וכיוון שיתאימו לך.


לימודי מדעי הרוח לתואר ראשון - נושאי לימוד


הנושאים ללימוד במדעי הרוח הם רבים ומגוונים, בשנה הראשונה אתה תלמד מבואות ונושאים בסיסיים כשלאחר מכן מהשנה השנייה תבחר מסלול וקורסים שמתאימים יותר לכיוון ההתפתחות האישית שלך.הלימודים כוללים לימודי תרבות, פילוסופיה, ספרות וקשת רחבה של נושאים הומניים. לרשימת הנושאים ותחומי הלימודים המלאה אפשר לפנות למוסדות הלימוד השונים.


לימודי מדעי הרוח לתואר ראשון - תעודה


עם סיום הלימודים, בדרך כלל שלוש שנים, תהיה זכאי לתעודת תואר ראשון, בוגר אוניברסיטה במדעי הרוח- B.A. בדרך כלל בוגרי המסלול מתעניינים בלימודי המשך או לתואר שני או להתמחות מקצועית כלשהי הקרובה לכיוון הלימודים שלהם.


לימודי מדעי הרוח לתואר ראשון - תנאי קבלה


תנאי הקבלה למסלול מדעי הרוח הם קלים יחסית, ייתכן הבדל בין מוסדות הלימוד השונים, תנאי הקבלה תלויים בציון המבחן הפסיכומטרי וממוצע הבגרות. לקבלת מידע על ציון ההתאמה יש לפנות למוסדות הלימודים.
 

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה