פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי עיצוב אופנה לתואר ראשון

לימודי עיצוב אופנה לתואר ראשון - כללי


עיצוב אופנה וטקסטיל הוא נושא יצירתי, ססגוני ומרתק. לעיצוב אופנה ישנה משמעות אישית, חברתית ותרבותית, האדם משייך עצמו לקבוצות ומשדר מסר על האישיות שלו באמצעות הלבוש ופרטי האופנה השונים בהם הוא משתמש. מותגים ומעצבים משייכים תכונות ומשמעות לפריטי האופנה וכך מעבר לפריטי לבוש שמגנים על האדם מפני תנאי הסביבה והאקלים האופנה והביגוד משייכים ומתקשרים את אותם מאפיינים לסביבה.


לימודי עיצוב אופנה לתואר ראשון - הגשמה


אם אתה רוצה לפתח קריירה יצירתית שמשלבת אומנות וחדשנות, לימודי עיצוב לתואר ראשון ייתנו לך את הידע התאורטי ויספקו לך כלים מעשיים בנושא. תוכל להשתלב בבתי אופנה, בעיצוב אופנה, סטיילינג ועוד. אפשרויות התעסוקה הן רבות ואחד מהמצרכים המבוקשים בחברה הם פרטי ביגוד ואופנה.


לימודי עיצוב אופנה לתואר ראשון - נושאי לימוד


נושאי הלימוד במסלול לתואר ראשון בעיצוב אופנה כוללים קורסים מתחום האומנות, העיצוב, טקסטיל ואביזרים. הלימודים בונים אצל התלמיד תשתית טובה להבנת עקרונות עיצוב ואופנה ומפתחים אצלו את היצירתיות. אתה תלמד על אביזרים, התאמת צבעים ובדים, עיצוב טקסטיל, סגנונות ומערכות לבוש. ההכשרה משלבת הכשרה מעשית ועיונית שיביאו אותך לידי יישום והבנה בתחום זכיינות אופנה ובגדים.


לימודי עיצוב אופנה לתואר ראשון - תעודה


עם סיום מסלול ההכשרה ללימודי עיצוב אופנה ועמידה בהצלחה בדרישות שהציב מוסד הלימודים, תהיה זכאי לתעודת תואר ראשון, בוגר אוניברסיטה בעיצוב אופנה B.Des. Fash. מוסדות לימוד שונים זוכים למוניטין ויוקרה בעקבות ההצלחה של בוגריהם בתחום מה שמשפיע על הביקוש והיוקרה של התעודה, ותוכלו ללמוד גם על עיצוב לוגו לעסק על הקיר.


לימודי עיצוב אופנה לתואר ראשון - תנאי קבלה


תנאי הקבלה למסלול הם לא קשים, ייתכן שוני בין מוסדות לימודים שונים ויש ליצור עימם קשר כדי לבדוק מהן הדרישות. יש שמבקשים להציג את היכולת בתחום על ידי הצגת תיק עבודות.


פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה