פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי תקשורת לתואר שני

לימודי תקשורת לתואר שני - כללי


לימודי תקשורת לתואר שני באים להעמיק את ההבנה של התלמיד בנושא. תקשורת היא למעשה ההעברה של חלקיק, רעיון או חפץ דרך מרחק מנקודה אחת לנקודה אחרת עם ההתכוונות שבנקודת הקבלה יתרחש שכפול והבנה של מה שנבע מנקודת המקור. סביב עיקרון זה ניתן לראות את כל מחזורי התקשורת בחיים. הלימודים לתואר שני בתקשורת עם בעלי אופי מחקרי יותר ומקנים לתלמיד כלים שבאמצעותם הוא יוכל לחקור וללמוד תופעות שונות בעלות אופי תקשורתי.
 

לימודי תקשורת לתואר שני - הגשמה

 


אם אתה רוצה להתמחות בתחום התקשורת, לחקור סוגיות שונות הקשורות לתקשורת ולעשוק בתחום דינמי ואקטואלי כעיתונאי, טלוויזיה, אינטרנט, פרסום וכדומה. לימודי תקשורת לתואר שני יעניקו לך ידע תאורטי וכלים מעשיים למחקר ועבודה בתקשורת עם מיומנויות ביקורת וניתוח. אנחנו בהגשמה נעזור לך למצוא את המקום המתאים ביותר עבורך ללימודי תקשורת לתואר שני.

תלמידים רבים שלמדו תקשורת ועוסקים בדפוס, לרוב מעוניינים בהדפסת חומרים שונים.  הדפסת כרטיסי ביקור היא דבר מומלץ במיוחד לתלמידים אלו.

לימודי תקשורת לתואר שני - נושאי לימוד

 


את לימודי התואר השני בתקשורת אפשר ללמוד במסלול מחקרי שבו יש להגיש תזה ובמסלול שאינו מקרי ואינו דורש הגשת תזה. הלמודים מעמיקים את הידיעות בנושאי תקשורת, פוליטיקה, אקטואליה, דעת קהל וכדומה. בין הקורסים השונים אפשר למצוא תיאוריות עכשוויות בתקשורת, התפתחות התבגרות ומדיה, תקשורת ותרבות, מבוא ליחסי ציבור ומתודולוגיה יישומית, יחסי ציבור ותעשיית התרבות והספורט, אסטרטגיות תקשורת לטיפול במשברים, שיווק ופרסום, דמוקרטיה ומהפיכה תקשורתית, עיתונאות כתובה ומשודרת, תקשורת חזותית וקולנוע, עריכת חדשות, שינוי עמדות ושכנוע, תקשורת פוליטית, מדיניות תקשורת, דת תרבות ותקשורת, מוסדות התקשורת, תיאוריות ושיטות מחקר בתקשורת ועוד.


לימודי התקשורת לתואר שני כוללים גם השתתפות בסמינריונים שמשפרים את יכולת המחקר בתחום. הקורסים והסמינרים עשויים להשתנות בין מוסדות הלימודים השונים וכדי לקבל רשימה מדויקת יש ליצור קשר עם מוסד הלימודים.
 

לימודי תקשורת לתואר שני - התמחויות

 


ישנם מספר מסלולי התמחות אפשריים בלימודי תקשורת לתואר שני, תקשורת פוליטית, יחסי ציבור ודוברות, אינטרנט ומדיה ועוד. את מסלול ההתמחות יש לבחור עד סוף השנה הראשונה כשלאחר מכן הקורסים הנלמדים יתרכזו בנושא ההתמחות שנבחר. מסלולי ההתמחות עשויים להשתנות בין מוסדות הלימוד השונים.
 

לימודי תקשורת לתואר שני - תעודה

 


עם סיום הלימודים ועמידה בהצלחה בכל התנאים לזכאות לתואר יקבל הבוגר תואר שני בתקשורת M.A. תעודות ממוסדות לימודים מוכרים ובעלי מוניטין יזכו ליותר ביקוש בשוק העבודה.


פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה