פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי אדריכלות נוף

לימודי אדריכלות נוף - כללי


אדריכלות נוף עוסקת בכל מה שקשור בתכנון, עיצוב, בניה ושיפור של גנים ציבוריים, מרחבים ציבוריים פתוחים, פארקים, גינות ציבוריות, קניונים ועוד. אדריכל הנוף מעבר לעובדה שהוא דואג לפונקציונלית והמטרה של המרחב שאותו הוא מתכנן, הוא דואג לשילוב אסתטי של המרחב עם הסביבה הטבעית והמבנים. הוא דואג לתכנון של צמחיה, שבילים, ריצוף, תאורה, גדרות, ספסלים וכדומה. בהרבה מהמקרים אדריכל הנוף עובד בצמוד לאדריכלי בניינים ומתכנני ערים כדי ליצור הרמוניה ואסתטיקה במרחב. אדריכלי הנוף לוקחים בחשבון הרבה גורמים ולכן מלאכת התכנון היא מאתגרת.


בכל מקום במרחבים שמחוץ לבית אנחנו רואים את יצירותיו של אדריכל הנוף, זהו מקצוע חשוב לחיים בכלל, תכנון ועיצוב נכונים ונוחים מקלים ומשרים אווירה של נחת על האנשים והסביבה. עם ההתפתחות וההתקדמות של העולם גם מבחינה טכנולוגית וגם מבחינת האוכלוסייה ישנו צורך באדריכלי נוף מיומנים המצוידים בטכנולוגיות האחרונות בתחום, אמנים עם חוש יצירתי ליצירת מרחבים שימושיים, נוחים ואסתטיים.


לימודי אדריכלות נוף - הגשמה


אם אתה אדם יצירתי ויש לך חוש אסתטי ויכולת לעמוד בפני פרויקטים גדולים, לימודי אדריכלות נוף יעזרו לך להשתלב בתחום מרתק שמשנה את פני הסביבה בעזרתו תוכל ליצור עבור הסביבה והחברה מרחבים שימושיים ונעימים למראה. אנחנו בהגשמה נעזור לך למצוא את המקום המתאים ביותר עבורך ללימודי אדריכלות נוף.


לימודי אדריכלות נוף - נושאי לימוד


נושאי הלימודי לאדריכלות נוף והקורסים השונים משתנים בין מוסד לימודים אחד לאחר ותלויים גם במסלול הלימודים שנבחר, ניתן ללמוד אדריכלות נוף לתואר ראשון וניתן ללמוד לתעודת הנדסאי אדריכלות נוף. בין הקורסים שנלמדים במסלולים השונים אפשר למצוא אמנות ועיצוב, שרטוט, ארכיטקטורה של מבנים, מבוא לתכנון, מבוא למבנים, גאומטריה, נוף וסביבה,, מבוא לתורת המבנה, תורת הקרקע, מבוא לאקולוגיה של הנוף, תכנון נוף, הכרת צמחי נוי, תורת המדידה, גנים, בינוי ערים, תכנון תאורה, יחסי אדם סביבה, מיזוג אוויר, תכנון ועיצוב צמחים בנוף, שמורות טבע, הכרת נופים, תכנון יערות וייעור, אקלים ועוד. לרשימת הקורסים המלאה יש לפנות למוסד הלימודים.
 

לימודי אדריכלות נוף - מסלולי לימוד

 

ניתן ללמוד אדריכלות נוף במסלול הכשרה להנדסאים לימודים שנמשכים שנתיים או ללמוד לימודים אקדמאים לתואר ראשון באדריכלות נוף לימודים שנמשכים ארבע שנים. ישנה אפשרות ללמוד כל אחד מהמסלולים גם במתכונת של לימודי ערב, זה במידה והסטודנט מחזיק במשרה או שצריך לשלב את הלימודים עם החיים והקריירה.
 

לימודי אדריכלות נוף - תעודה


מי שבחר ללמוד במסלול ללימודי הנדסאי אדריכלות נוף ועמד בכל הדרישות זכאי לדיפלומת הנדסאי אדריכלות נוף מטעם המוסד. סטודנטים שבחרו במסלול האקדמאי יהיו זכאים בסיום הלימודים לתעודת תואר ראשון B.A באדריכלות נוף.


לימודי אדריכלות נוף - תנאי קבלה


תנאי הקבלה ללימודי אדריכלות נוף משתנים ממוסד לימודים אחד לאחר ומסתמכים על ציון המבחן הפסיכומטרי בשקלול עם ציון ממוצע הבגרות. מוסדות לימודים בעלי מוניטין וביקוש עשויים להעמיד תנאי קבלה קשים יותר. ניתן ליצור קשר עם מוסדות הלימודים כדי לברר מהם תנאי הקבלה בכל אחד מהם.

 

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה