פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי ערב - מנהל עסקים לתואר ראשון

לימודי ערב - מנהל עסקים לתואר ראשון - כללי


לימודי ערב במנהל עסקים מתאימים למי שרוצה לשלב את לימודיו לתואר ראשון בחיים ועם מקום העבודה. מנהל עסקים מגיע מתחום מדעי החברה והפך לאחד מתחומי הלימוד המבוקשים ביותר בלימודים לתואר ראשון. לימודי מנהל עסקים לתעודה כוללים בתוכם מגוון מסלולי התמחות בהתאם לכיוון שבו יבחר הסטודנט. הלימודים במסלול זה נותנים את הכלים העיוניים והמעשיים שבעזרתם ניתן להביא את הארגון ליעילות ושיפור מקסימלי ברווחים.


לימודי ערב - מנהל עסקים לתואר ראשון - הגשמה


אם בחרת לפרוץ אל עולם העסקים עם ידע ויכולת לטיפול בעסק כדי להביאו להצלחה ושגשוג בו בזמן שאתה שומר על המשרה שלך, לימודי ערב במנהל עסקים יתנו לך את האפשרות לקבל את הידע ויכולות המעשיות לעשות זאת. אנחנו בהגשמה נעזור לך למצוא את המקום המתאים ביותר עבורך ללימודי ערב במנהל עסקים.


לימודי ערב - מנהל עסקים לתואר ראשון - נושאי לימוד


ישנו מספר גדול של תכניות לימודים לתואר במנהל עסקים, תכניות הלימודים וההתמחות נקבעות בעיקר על פי הדגש בו שמים על נושא מסוים. ישנם קורסים בסיסיים שאותם לומדים במסגרת הלימודים לתואר, ביניהם כלכלה מיקרו ומקרו, סטטיסטיקה, תורת המימון, מתמטיקה, פסיכולוגיה, תורת השיווק, מערכות מידע, חקר ביצועים, ניהול משאבי אנוש, תקשורת שיווקית, ניתוח דוחות אתיקה ומשפט, מדעי ההתנהגות בניהול, קבלת החלטות, שיטות כמותיות לניהול, מערכות מידע ועוד.


ישנן מספר התמחויות אפשריות במסלול מנהל עסקים ושיווק, ניהול המימון, ניהול כוח אדם, ניהול בקרת איכות וחקר ביצועים ועוד בהתאם למוסד הלימודים והמסלולים שהוא מציע.


לימודי ערב - מנהל עסקים לתואר ראשון - תעודה


עם סיום מסלול הלימודים לתואר ראשון בנהל עסקים ועמידה בהצלחה בכל התנאים הנדרשים, תהיה זכאי לתעודת הסמכה B.A במנהל עסקים. משך הלימודים הוא שלוש עד ארבע שנים ברוב המקרים. היוקרה של התעודה נקבעת על פי מוסד הלימודים ועל פי תפקידים וארגונים שמנוהלים על ידי בוגרים של אותו מוסד השכלה.


לימודי ערב - מנהל עסקים לתואר ראשון - תנאי קבלה


תנאי הקבלה  למסלול לימודי הערב במנהל עסקים משתנים ממוסד לימודים אחד לאחר ומסתמכים על ציון המבחן הפסיכומטרי בשקלול עם ציון ממוצע הבגרות. מוסדות לימודים בעלי מוניטין וביקוש עשויים להעמיד תנאי קבלה קשים יותר. ניתן ליצור קשר עם מוסדות הלימודים כדי לברר מהם תנאי הקבלה בכל אחד מהם.


 

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה