פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי ערב - כלכלה לתואר ראשון

לימודי ערב - כלכלה לתואר ראשון - כללי


לימודי ערב בכלכלה מתאימים למי שרוצה לשלב את לימודי התואר הראשון בחיים ועם מקום העבודה. למעשה לימודי ערב לתואר ראשון בכלכלה הם אותם לימודים כמו לימודי בוקר מלבד השינוי בשעות הלימודים. לימודי כלכלה לתואר ראשון מקנים את הידע התאורטי והמעשי בנוגע לייצור, שיווק, הפצה וצריכה של מוצרים. לימודי כלכלה הם אחד ממדעי החברה שחוקרים את יחסי הגומלין בין המרכיבים השונים הללו. לימודי הכלכלה הפכו מאוד פופולריים גם בעקבות ההתפתחות הכלכלית של המשק ושוק ההון ובוגרים רבים של מסלול הכשרה זה משתלבים בתפקידים הרבים האפשריים במשק כמו אופציות בינאריות.


לימודי ערב - כלכלה לתואר ראשון - הגשמה


אם אתה מחזיק במשרה ואינך יכול להרשות לעצמך להפסיק את העבודה ויחד עם זאת אתה רוצה להתקדם וללמוד לתואר ראשון בתחום הפיננסים, אם כדי לשפר את מעמדך ותנאי השכר במקום העבודה הנוכחי או כדי להשתלב בשוק העבודה כיועץ בחברות ועסקים, במשרות הקשורות בשוק ההון, בבנקים, ארגונים פיננסיים, מימון, שיווק ועוד. לימודי ערב בכלכלה לתואר ראשון יתנו לך את הידע התאורטי והכלים המעשיים לעשות זאת. אנחנו בהגשמה נעזור לך למצוא את המקום המתאים ביותר עבורך בו תוכל ללמוד את הנושא.


לימודי ערב - כלכלה לתואר ראשון - נושאי לימוד


במהלך לימודי הכלכלה נלמדים קורסים רבים ביניהם: מיקרו כלכלה, מקרו כלכלה, תורת המימון, תורת השיווק, מתמטיקה, מודלים מתמטיים ויישומים בכלכלה, ביקוש והיצע, מודלים של השקעה, הקצאת משאבים, מונופולים, מקסום רווחים בתנאי תחרות, לקיחת סיכונים, מודלים של תחרות, תורת המשחקים, פונקציית הייצור, סטטיסטיקה, מודלים של תצרוכת וחסכון, ניצול משאבים, אקטואליה, דיני מסים, חקר ביצועים, ועוד. בנוסף, היות ותחום הכלכלה הנו תחום רחב ונלמד במסלול דו חוגי ברוב המקרים, ישנם קורסים רבים אחרים שנלמדים כדי להשלים לימודים לתואר ראשון עם חשבונית לשכיר.


לימודי ערב - כלכלה לתואר ראשון - תעודה


עם סיום מסלול הלימודים לתואר ראשון בכלכלה ועמידה בהצלחה בכל התנאים, תהיה זכאי לתעודת הסמכה B.A בכלכלה. משך הלימודים הוא שלוש עד ארבע שנים ברוב המקרים.


לימודי ערב - כלכלה לתואר ראשון - תנאי קבלה


תנאי הקבלה למסלול הערב של לימודי כלכלה לתואר ראשון משתנים ממוסד לימודים אחד לאחר ומסתמכים על ציון המבחן הפסיכומטרי בשקלול עם ציון ממוצע הבגרות. מוסדות לימודים בעלי מוניטין וביקוש עשויים להעמיד תנאי קבלה קשים יותר. ניתן ליצור קשר עם מוסדות הלימודים כדי לברר מהם תנאי הקבלה בכל אחד מהם.


 

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה