פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי ערב - משפטים לתואר ראשון

לימודי ערב - משפטים לתואר ראשון - כללי


לימודי ערב במשפטים נועדו לכאלה שהעבודה או תנאים אחרים לא מאפשרים להם ללמוד בלימודי יום, ההכשרה במשפטים מבוקשת והרבה שואפים להשיג את התואר עורך דין. לימודי משפטים עוסקים בלימוד החוק ואכיפתו, החוקים נקבעו והוסכם עליהם במהלך ההיסטוריה, אלו הם כללי מוסר שנראה שעוזרים ומגנים על הקבוצה ומשליטים סדר בתרבות שעליה הם חלים. כללי המוסר אומצו על ידי הקבוצה מכיוון שאם הם נשמרים על ידי חברי הקבוצה, הקבוצה שורדת טוב יותר. כאשר חברי הקבוצה או חבר בקבוצה לא שומרים על הכללים או החוקים, הקבוצה עצמה כופה עליו משמעת באמצעות מנגנוני הרתעה, ענישה והרחקה מהחברה (כנסות, איסורים וכלא). בחברה שפויה כללי המוסר יהיו כאלה שבאמת משרתים את כלל חברי הקבוצה.


לימודי ערב - משפטים לתואר ראשון - הגשמה


אם אתה רוצה להגשים את עצמך בתחום מאתגר, בעל יוקרה ושאפתני אם אתה רואה את עצמך כאחד שמבחין בפרטים הקטנים, שמחפש צדק, נחוש, אסרטיבי, בעל בטחון ונוכחות תוכל בהחלט להגשים את עצמך עם הידע והעיסוק בתחום המשפטים והחוק.


לימודי ערב - משפטים לתואר ראשון - נושאי לימוד


ישנו מגוון רחב של התמחויות בתחום של לימודי ערב במשפטים, תחומי הלימוד העיקריים הם: משפט צבורי (משפט חוקתי, משפט מנהלי) , משפט פלילי, משפט אזרחי ומשפט בינלאומי. ישנם גם חלוקות משנה: דיני חוזים, דיני ירושה, דיני הגנת הפרטיות, דיני ביטוח, הדין האזרחי, דיני נזיקין, דיני עבודה, דיני קניין, דיני תאגידים, דיני משפחה, דיני מחשבים, משפט צבאי ועוד.


לימודי משפטים לתואר ראשון יתנו לך את הידע התאורטי והמעשי במגוון הנושאים הקשורים במשפט בישראל, תלמד על המינוח הבסיסי בתחום ותקבל את הכישורים הנחוצים על מנת לעסוק בתחום המשפט בארץ. בשנה הראשונה ללימודים תקבל את היסודות ולאחר מכן תבחר במסלול ההתמחות שמעניין אותך.


בנוסף לידע המקצועי, הרבה מהמידע והמיומנויות שתפתח עם לימודיך, יעזרו לך בכל תחום בחיים, אם אלו כישורי החקירה, השכנוע, שינוי נקודת מבט והתקשורת או יכולות השקידה והלמידה. במהלך הלימודים תוכל להתמקצע ולהתמחות במסלול שקרוב יותר אליך.


לימודי ערב - משפטים לתואר ראשון - תעודה


לימודי משפטים אורכים שלוש עד ארבע שנים ללא שנת ההתמחות. את ההתמחות עושים במשרד עורכי דין תחת עורך דין מיומן והיא מהווה תנאי הכרחי לקבלת רישיון לעבודה במקצוע בנוסף לבחינות של רשות עורכי הדין. בסיום הלימודים במידה ועמדת בהצלחה בכל הדרישות תהיה זכאי לתעודת תואר ראשון במשפטים LL.B. לימודי הערב אינם שונים בדבר מלבד שעות הלימודים.
 

לימודי ערב - משפטים לתואר ראשון - תנאי קבלה


תנאי הקבלה למסלול הדו חוגי בכלכלה ומדעי המחשב משתנים ממוסד לימודים אחד לאחר ומסתמכים על ציון המבחן הפסיכומטרי בשקלול עם ציון ממוצע הבגרות. מוסדות לימודים בעלי מוניטין וביקוש עשויים להעמיד תנאי קבלה קשים יותר. ניתן ליצור קשר עם מוסדות הלימודים כדי לברר מהם תנאי הקבלה בכל אחד מהם.
 

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה