פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי ערב לתואר ראשון

לימודי ערב לתואר ראשון - כללי


לימודי ערב לתואר ראשון מאפשרים לסטודנטים לשלב את לימודי התואר עם עבודה. הדרישה היום בשוק העבודה היא לאנשי מקצוע מלומדים עם עדיפות לבעלי ידע אקדמי, גם לעובדים שרוצים לשפר את המיומנות והידע שלהם בתחום המקצועי שבו הם עובדים ובכך לשפר תנאי העבודה והשכר שלהם וגם לעובדים שרוצים ללמוד לימודים אקדמיים בתחום שונה כדי להחליף מקצוע, לימודי הערב יהיו המתאימים והנוחים ביותר היות וכך הם יוכלו לשמור את מקום העבודה בזמן שבו הם לומדים.


לימודים לתואר ראשון אורכים בין שלוש לארבע שנים ברוב המקרים ולימודי בוקר למי שאין לו מקור הכנסה הם קשים. לכן הרבה מוסדות לימוד פותחים ומאפשרים מסלולי לימוד ערב לתואר ראשון המשתלבים בחיים ועם מקום העבודה.


לימודי ערב לתואר ראשון - מסלולי לימוד עיקריים


כמעט כל מסלולי הלימוד לתואר ראשון פתוחים ללימודי ערב, המסלולים העיקריים הם לימודי ערב במשפטים, לימודי ערב במדעי המחשב, לימודי ערב במדעי המחשב, לימודי ערב בכלכלה, לימודי ערב בחשבונאות, לימודי ערב בתקשורת ועוד. ישנם מוסדות לימוד שמציעים רק חלק מהמסלולים בלימודי ערב ויש ליצור קשר עם מוסד הלימודים כדי לקבל מידע נוסף.


לימודי ערב לתואר ראשון - תעודה


בוגרי לימודי ערב לתואר ראשון זכאים לתעודת תואר ראשון בדיוק כמו הלומדים בלימודים הפורמליים, תכני הלימודים לא משתנים ההבדל היחידי הוא בשעות הלימוד. על התלמיד לעמוד בהצלחה באותם תנאים כדי לקבל את ההסמכה לתואר ראשון.


לימודי ערב לתואר ראשון - תנאי קבלה


תנאי הקבלה הם בדרך כלל זהים ללימודי היום באותו מסלול, הם שונים במקצת ממוסד לימודים אחד לאחר ומסתמכים על ציון המבחן הפסיכומטרי בשקלול עם ציון ממוצע הבגרות. מוסדות לימודים בעלי מוניטין וביקוש עשויים להעמיד תנאי קבלה קשים יותר. ניתן ליצור קשר עם מוסדות הלימודים כדי לברר מהם תנאי הקבלה בכל אחד מהם.


פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה