פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי כלכלה ומנהל עסקים לתואר ראשון

לימודי כלכלה ומנהל עסקים לתואר ראשון - כללי


לימודי כלכלה ומנהל עסקים הם לימודים רב תחומיים מהמבוקשים ביותר, הם מקנים ידע ומיומנות בתחום הכלכלה ובתחום מנהל העסקים, השילוב של שני המסלולים נותן לבוגרים כלים אתם הם יכולים להשתלב בקלות בעולם העסקים. יכולתם בניתוח והבנת בעיות כלכליות, הבנתם באספקטים השונים של ניהול עסקים הם בעלי משקל רב בהתמודדות עם אתגרים של עסקים ופירמות במשק.


לימודי כלכלה ומנהל עסקים לתואר ראשון - הגשמה


אם אתה רוצה לפרוץ אל עולם העסקים עם ידע ויכולת לטפל בקשיים והאתגרים העומדים בפני חברות ועסקים, לימודי כלכלה ומנהל עסקים ייתנו לך את הידע התאורטי והכלים המעשיים לעשות זאת. אנחנו בהגשמה נעזור לך למצוא את המקום המתאים ביותר עבורך ללימודי כלכלה ומנהל עסקים.
 

לימודי כלכלה ומנהל עסקים לתואר ראשון - נושאי לימוד


הלימודים במסלול זה כוללים קורסים משני התחומים, הלימודים כוללים קורסי היכרות ומבוא בכלכלה ומנהל עסקים וקורסים רבים נוספים ביניהם מיקרו כלכלה, מקרו כלכלה, תורת המימון, מודלים מתמטיים ויישומים בכלכלה, ביקוש והיצע, מודלים של השקעה, הקצאת משאבים, מונופולים, מקסום רווחים בתנאי תחרות, לקיחת סיכונים, מודלים של תחרות, תורת המשחקים, פונקציית הייצור, סטטיסטיקה, מודלים של תצרוכת וחסכון, ניצול משאבים, אקטואליה, דיני מסים.


לימודי מנהל העסקים נותנים לתלמיד ידע על תורות ניהול שונות ודרכים למקסם רווחים עבור החברה ולשפר את התהליכים בחברה כדי להביא לתפוקות עולות ולצמצום בעלויות והפסדים בין הקורסים הרבים תלמד מתמטיקה, פסיכולוגיה, תורת השיווק, חקר ביצועים, ניהול משאבי אנוש, תקשורת שיווקית, ניתוח דוחות אתיקה ומשפט, מדעי ההתנהגות בניהול, קבלת החלטות, שיטות כמותיות לניהול, מערכות מידע ועוד.


לימודי כלכלה ומנהל עסקים לתואר ראשון - תעודה


עם סיום הלימודים במסלול הדו חוגי ועמידה בכל תנאי ההכשרה של מוסד הלימודים זכאי הסטודנט לקבל תעודת תואר ראשון B.A בכלכלה ומנהל עסקים. משך הלימודים משתנה במקצת בין מוסד לימודים אחד לאחר אך בדרך כלל הם נמשכים שלוש עד ארבע שנים.


לימודי כלכלה ומנהל עסקים לתואר ראשון - תנאי קבלה


תנאי הקבלה למסלול הדו חוגי בכלכלה ומנהל עסקים משתנים ממוסד לימודים אחד לאחר ומסתמכים על ציון המבחן הפסיכומטרי בשקלול עם ציון ממוצע הבגרות. מוסדות לימודים בעלי מוניטין וביקוש עשויים להעמיד תנאי קבלה קשים יותר. ניתן ליצור קשר עם מוסדות הלימודים כדי לברר מהם תנאי הקבלה בכל אחד מהם.


פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה