פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי עריכת דין ומשפטים - היום

לימודי עריכת דין ומשפטים - היום


משפטים ועריכת דין נחשב למקצוע יוקרתי והרבה אנשים מתגאים במעמד של עורך דין. המוניטין והפופולריות של המקצוע מגיעות מכמה סיבות אחת מהן היא השכר, עורך דין שעוסק במקצוע מקבל שכר יפה וככול שהוא צובר יותר ניסיון, לקוחות ומוניטין שכרו אף משתפר. סיבה נוספת היא שבהרבה מהמקרים חלומם של ההורים הוא שילדם ילמד להיות עורך דין.


המקצוע ובעיקר לימודי המשפטים משכו הרבה תלמידים, אמנם לא כולם סיימו והמשיכו לעסוק במקצוע אך זכו בתואר עורך דין, על מנת לעסוק בעריכת דין בפועל על הבוגרים להתמחות באחד ממשרדי עורכי הדין ולעבור את הבחינה של לשכת עורכי הדין הפליליים, כגון עו"ד פלילי קרן נהרי המספקת שירותי ייעוץ לכל עבירה.


לאחרונה התפתחו מסלולי לימודים משולבים המשלבים את לימודי המשפטים עם תחום לימודים נוסף וכך למעשה פותחים בפני התלמיד את האפשרות למקומות תעסוקה רבים יותר בנוסף לידע שרכש בעריכת דין. מסלולי ההכשרה מגוונים וכל מוסד לימודים מציע מספר אפשרויות, בניהן משפטים וכלכלה, משפטים ופסיכולוגיה, משפטים וחשבונאות, משפטים וממשל, משפטים ומנהל עסקים, משפטים ופילוסופיה, משפטים ומדעי המדינה ועוד.


אם בחרת ללמוד את מערכת החוקים והתקנות, את העקרונות הבסיסיים לחיים בחברה, ערכי המוסר המעצבים את ההתנהלות ושמירת הסדר בחברה לימודי משפטים יתנו לך את הידע המתאים. כמו כן לימודי משפטים יכולים להוות בסיס טוב להבנה בנושאים אחרים הקרובים לתחום כפי שמפורט למעלה.


פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה