פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

קורס ספרדית למטיילים

קורס ספרדית למטיילים - כללי


קורס ספרדית למטיילים או מוצ'ילרים הוא קורס ייעודי שמטרתו לתת למי שמתכוון לטייל לדרום אמריקה ואמריקה הלטנית או לכל למקום אחר בו דוברים ספרדית את היכולת להשתמש בשפה כדי לתקשר עם התושבים המקומיים. מקומות רבים בהם מדברים בשפה הספרדית אינם דוברים או מבינים אנגלית ולכן מבלי ידע בשפה הספרדית קשה מאוד להסתדר ולתקשר עם המקומיים. עם השליטה בדיבור והבנה של השפה הטיול הופך להרבה יותר מעניין ומהנה ואתה המטייל מקבל טיול חוויתי ומספק הרבה יותר.


קורס ספרדית למטיילים - נושאי לימוד


הקורסים למטיילים בניגוד לקורסים האחרים ללימוד ספרדית הם מהירים יותר ומתמקדים בלימוד שיטות לרכישת השפה, התלמיד לומד את העקרונות הבסיסיים של מבנה השפה, חוקים וכיצד להרכיב מילים ומשפטים, זה חלק אחד שבו מתרכז הקורס. החלק השני הוא הרחבת אוצר המילים ותרגול השפה, כאן התלמיד לומד מילים שכיחות ומתרגל בניית משפטים שכיחים בשפה. כמו יידרש התלמיד לתרגל מחוץ לשעות הלימודים בקורס לתרגל באמצעות, חוברות, דיסקים, תוכנות או אינטרנט את השפה.

קורס ספרדית למטיילים - למי זה מתאים


הקורס נבנה בעיקר עבור מי שרוצה לטייל בעתיד הקרוב באמריקה הלטינית אך בהחלט יכול להתאים למי שרוצה ללמוד ספרדית בסיסית. הדגש פה הוא על אוצר מילים ייעודי למטייל הכולל נושאים כמו תחבורה, מלונות, מסעדות, קניות, כסף, גינונים ועוד. הקורס הוא קצר יחסית ונמשך כשמונה מפגשים של שלוש שעות מלבד התרגול בבית.


פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה