פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

קורס ספרדית למתחילים

קורס ספרדית למתחילים - כללי


ספרדית היא השפה הרומאנית המדוברת ביותר בעולם והרביעית בתפוצתה כשפת דיבור. ישנם הרבה מוסדות ללימוד ספרדית שמספקים קורסים ברמות שונות ולצרכים שונים. קורס ספרדית למתחילים מתאים למי שרוצה להתחיל בלימוד השפה מן העקרונות הבסיסיים וחלקי הדיבור של השפה וכן תרגול השימוש בשפה. אנחנו בהגשמה נעזור לך למצוא את המקום המתאים ביותר עבורך ללימודי ספרדית למתחילים.


קורס ספרדית למתחילים - נושאי לימוד


נושאי הלימוד עשויים להשתנות בין מוסד לימודים אחד לאחר וכן שיטת הלימוד, ברוב הקורסים לספרדית ברמה הבסיסית התלמיד ילמד את העקרונות הבסיסיים של השפה כמו האותיות של השפה, חלקי דיבור, זמנים והטיות, זכר ונקבה, חיבור והרכבת מילים, קריאת מילים ועוד. חלק עיקרי ובעל משקל רב בקורס הוא התרגול וההרחבה של אוצר המילים, בקורס תלמד מילים ותרכיב משפטים בסיסיים הן בתרגול עם מדריך בכיתה וכן בתרגול בבית באמצעות חוברות, דיסקים או תוכנת לימוד.


קורס ספרדית למתחילים - למי זה מתאים


ספרדית למתחילים מתאים לך מי שרוצה להכיר את השפה והשימוש בה, זהו קורס בסיסי שנותן לך את התשתית והחוקים של השפה באמצעותו תוכל להבין, לדבר ולקרוא ספרדית. תוכל כמובן בהמשך ללמוד קורסים מתקדמים בשפה. משך הקורס הוא כעשרים מפגשים בני שלוש שעות בנוסף לזמן התרגול בבית.


פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה