פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי קולנוע וטלוויזיה לתואר ראשון

תואר ראשון בקולנוע וטלוויזיה - כללי


קולנוע הוא תחום אומנות חדש יחסית אך עם זאת הוא תחום האומנות הפופולרי ביותר, קולנוע הוא יצירת תוצרי תרבות, אותם סרטים שבהם צופים מליונים ברחבי העולם. הקולנוע נוגע לכל אחד ואחת מאיתנו והנו בעל חשיבות בעיצוב התרבות. לימודי תואר ראשון בקולנוע וטלוויזיה מלמדים את התלמיד את העקרונות והפעולות הנדרשות כדי להתמחות ביצירת סרטים.


תואר ראשון בקולנוע וטלוויזיה - הגשמה


אם בחרת בתחום שמלא ביצירה, אומנות, חדשנות אחד שמעצב את התרבות ומתקשר למיליוני אנשים, לימודי קולנוע וטלוויזיה לתואר ראשון יתנו לך את הכלים התאורטיים והמעשיים להגשים את עצמך בתחום. אם בחרת להיות מפיק, במאי, תסריטאי, צלם, כותב, עורך או כל אחד מהתפקידים הנדרשים לשם יצירת סרט, לימודי קולנוע וטלוויזיה יכשירו אותך להצליח וליצור באופן המקצועי ביותר.


תואר ראשון בקולנוע וטלוויזיה - נושאי לימוד


ישנם נושאים רבים הקשורים באומנות שנלמדים במהלך התואר, תלמד את יסודות האומנות, ספרות, פילוסופיה, מוזיקה, תולדות הקולנוע ועוד נושאים עיוניים הקשורים בתרבות ובהתפתחות הקולנוע, לימודים אלו ישמשו בסיס להבנת התחום והתפתחותו. כבר בשנה הראשונה תתרגל פעולות של יצירת סרט. התלמיד נדרש לבחור מסלול התמחות שיתווה את הלימודים במהלך התואר ישנם מסלולים שידרשו מהתלמיד להציג את יכולתו כדי להתקבל אליהם. בהמשך תלמד קורסים כמו תסריטאות, בימוי דוקומנטרי, בימוי תיעודי, צילום, עריכה, בימוי שחקנים, וידיאו-ארט, הפקה ברמות שונות ,מדיה דיגיטלית, אנימציה, תוכנות מחשב לעריכה ואנימציה, תולדות הקולנוע, עיצוב פס-קול, מולטימדיה, עריכה דיגיטלית, תסריטאות, גרפיקה, עיבוד תמונה, תיאוריה ואסתטיקה של אומנויות המסך, טכנולוגיית וידאו, מבע קולנועי, קולנוע ישראלי, תאורה, תסריט ותחקיר, לימודי טלוויזיה, קול והקלטה, כתיבה יוצרת, משחק מול מצלמה, הדרכת שחקנים, תפאורה ועוד.


תואר ראשון בקולנוע וטלוויזיה - מסלולי לימוד והתמחויות


ישנם מספר מסלולי לימוד לתואר ראשון בקולנוע וטלוויזיה:

  • B.Ed.F.A - בוגר הוראה באומנויות, קולנוע וטלוויזיה, מכשיר את הסטודנט גם להוראה בתחום של קולנוע וטלוויזיה. מעבר ליכולת והידע שרכש הסטודנט בתחום הקולנוע והטלוויזיה שבאמצעותה יוכל להשתלב בעבודה בתחום עצמו מוענקת לו גם תעודת הוראה.

  • B.A - בקולנוע וטלוויזיה, מכשיר את הסטודנט למקצוע בתחום הקולנוע והטלוויזיה.

  • B.A - בהפקה קולנועית, יתמקדו בנוסף בכל מה שקשור בהפקה כמו ליהוק שחקנים, בחירת מיקום, הפקת ימי צילום, חלוקת תפקידים ועוד.


פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה